Trwa ładowanie...
d2kilg3

Program TV na niedzielę: "Młode wilki", "Obcy III", "Ucho prezesa" [22-04-2018]

Dziś w TV wielki polski przebój lat 90., czyli "Młode wilki", kolejna odsłona serii "Obcy" i wzruszający klasyk "Uwierz w ducha". W Telewizji WP zadebiutuje najnowszy odcinek "Ucha Prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 22 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od premiery "Młodych wilków" miną wkrótce 22 lata. Doczekamy się trzeciej części?
Od premiery "Młodych wilków" miną wkrótce 22 lata. Doczekamy się trzeciej części? (Materiały prasowe)
d2kilg3

"Młode wilki"

Markowe samochody, drogie ciuchy, przeboje Varius Manx i wakacje w trzygwiazdkowym hotelu w Kołobrzegu. "Młode wilki" to jeden z największych przebojów polskiej kinematografii lat 90. Akcja rozgrywa się niedługo po transformacji ustrojowej i opowiada historię grupy młodych ludzi, którzy próbują odnaleźć się w realiach szalejącego kapitalizmu. Środki do jakich się uciekają, są jednak dalekie od legalnych i zgodnych z prawem. "Młode wilki" to dla wielu pozycja kultowa, która doczekała się kontynuacji w 1997 roku.

"Młode wilki" - TVP 2 01:25

"Pieniądze to nie wszystko"

d2kilg3

Pamiętna komedia Juliusza Machulskiego z Markiem Kondratem w roli głównej. "Pieniądze to nie wszystko" to historia odnoszącego sukcesy przedsiębiorcy branży spożywczej - Tomaszu Adamczyku, który myśli o wycofaniu się z interesu. W wyniku pewnych zdarzeń bohater trafia do wsi, gdzie jego flagowy produkt – tanie wino "Platon" – cieszy się ogromną popularnością. Zderzenie dwóch światów sprawia, że bohater całkowicie zmienia priorytety i postanawia rozkręcić nowy biznes, który postawi na nogi społeczność byłego PGR-u.

"Pieniądze to nie wszystko" - TVN 00:00

Oglądaj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

"Ucho prezesa"

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce.

d2kilg3

"Ucho prezesa" – WP 20:00

"Wszyscy jesteśmy Chrystusami"

Obraz Marka Koterskiego to wnikliwe studium psychiki alkoholika (Marek Kondrat). Film pokazuje nałóg, który przekazywany jest z ojca na syna, o zamkniętym kręgu picia i bicia. Adaś Miauczyński w chwili desperacji, gdy nie może znaleźć alkoholu, napada na własną matkę i wypija jej perfumy.

"Wszyscy jesteśmy Chrystusami" - Kino Polska 22:00

"Uwierz w ducha"

Kultowy film, który rozczulił serce niejednego twardziela. "Uwierz w ducha" opowiada historię kochającej się pary – Molly (Demi Moore) i Sam (Patrick Swayze) prowadzą wyjątkowo szczęśliwe życie. Jednak ich sielankę przerywa niespodziewana śmierć Sama, który zostaje zastrzelony na ulicy. Już jako duch zauważa, że nie zginął przez przypadek i postanawia za wszelką cenę ostrzec ukochaną przed czającym się na nią niebezpieczeństwem.

d2kilg3

"Uwierz w ducha" - Paramount Channel 00:40

"Obcy III"

Kolejna odsłona kultowej sagi, a zarazem pełnometrażowy debiut Davida Finchera. Fabuła ponownie koncentruje się na postaci Ellen Ripley. Kobieta zjawia się na planecie Fiorina 161, gdzie znajduje się pilnie strzeżone więzienie. Bohaterka zjawia się w zakładzie a wraz z nią pewien nieproszony gość. Po raz trzeci Ripley stanie do walki z kosmicznym potworem. Tym razem będzie ona mogła liczyć tylko i wyłącznie na swój intelekt i spryt.

"Obcy III" - Stopklatka TV 22:40


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d2kilg3

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

d2kilg3

Podziel się opinią

Share

d2kilg3

d2kilg3