Program TV na niedzielę: "Och, Karol", "Nietykalni", "Deadpool", "Pitbull Nowe porządki" [18‑06-2017]
W niedzielny wieczór obejrzymy w telewizji wielki przebój kinowy „Pitbull. Nowe porządki”, francuski hit "Nietykalni", najbardziej niegrzeczny polski film lat 80., czyli erotyczną komedię "Och, Karol", oraz głośną ekranizację komiksu "Deadpool" – nie tylko dla fanów historii obrazkowych. Ponadto polecamy film "Klaun" – mocne kino akcji zarezerwowany dla widzów telewizji WP. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 18 czerwca.
18.06.2017 | aktual.: 12.06.2018 14:39
"Och, Karol"
Głośna komedia erotyczna Romana Załuskiego, twórcy takich hitów jak "Kogel - Mogel", "Galimatias, czyli Kogel - Mogel II", "Wściekły" czy "Anatomia miłości". Karol, młody architekt, cieszy się niezwykłym powodzeniem u kobiet. Dzień Karola rozpoczyna seria telefonów od i do pań. Jako pierwsza budzi go Maria, żona Karola i matka jego dwojga dzieci. Chwilę potem dzwoni Irena, kochanka, z którą spędza popołudnia po pracy. Kolejny telefon jest od Pauliny. Karola faworyzuje także sekretarka dyrektora. On sam romansuje również z Wandą, która pomaga mu załatwić atrakcyjny kontrakt w Nigerii. Ale czy nie za wiele kobiet jest w życiu Karola? Co się stanie, gdy spotka je wszystkie razem?
"Klaun"
Max Hecker (Sven Martinek)
przed laty pracował jako tajny agent o pseudonimie Klaun. Gdy jednak trakcie jednej z akcji zginęła jego dziewczyna Claudia, mężczyzna zrezygnował z pełnego niebezpieczeństw zajęcia i postanowił rozpocząć wszystko od nowa. Nie mógł jednak zapomnieć o mordercach ukochanej kobiety i wciąż rozmyślał o zemście.. Nieoczekiwanie siostra Claudii Leah (Eva Habermann) wpada w ręce przestępcy Zorbeka (Götz Otto). Max robi wszystko, by historia sprzed lat nie powtórzyła się, a Leah wyszła z opresji cało. O pomoc w walce z bandytą prosi kumpla po fachu, Dobbsa (Thomas Anzenhofer). Razem opracowują plan działania, a Max ponownie staje się tajnym agentem. Rozpoczyna się zabójcza gra.
"Pitbull Nowe porządki"
Jeden z największych przebojów polskiego kina w reżyserii Patryka Vegi. Brutalny, ale momentami zabawny kryminał z udziałem Bogusława Lindy, który wciela się w rolę gangstera złamanego przeszłością. Przestępca rzuca wyzwanie policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy, który wkrótce spotyka na swojej drodze bohaterów dawnego „Pitbulla” - Gebelsa, Igora i Barszczyka. Policjanci rozpracowujący „Grupę mokotowską” zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najgroźniejszą organizacją przestępczą w Polsce i muszą ze sobą współpracować.
"Deadpool"
Fani komiksowego antybohatera podchodzili z dystansem do pierwszej ekranizacji przygód Deadpoola, obawiając się, że scenariusz zostanie zbytnio ugrzeczniony, a tym samym twórcom nie uda się oddać ducha oryginału. Niepotrzebnie. "Deadpool" to niesamowita mieszanka brutalności i wyśmiewania wszelkich tematów tabu, której można się było spodziewać po Wadzie Wilsonie.
"Deadpool" - Canal+ 22:35
Zobacz szczegółowy opis filmu Deedpool 2
"Nietykalni"
Francuski komediodramat, który szturmem podbił kina na całym świecie. Film opowiada historię, która zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która uczyni ich... nietykalnymi.
"Body/Ciało"
"Body/Ciało” to najlepszy film Małgorzaty Szumowskiej i najważniejszy polski film 2015 roku. Fakt ten potwierdza nie tylko Srebrny Niedźwiedź za reżyserię w Berlinie, ale przede wszystkim idealny mariaż tragedii z ironiczną komedią. "Body/Ciało" w zabawny - na zewnątrz i głęboki - w środku sposób prezentuje trzy odmienne postawy wobec ludzkiego ciała. Tego filmu przeoczyć nie można.
"Elitarni"
Jeden z najmocniejszych obrazów XXI wieku, zabierający widzów do brutalnego świata brazylijskiej faveli. Nominowany do Oscara scenarzysta "Miasta Boga" Bráulio Mantovani podjął współpracę z José Padilhą, twórcą słynnego dokumentu „Autobus 174”. Ich wspólny film "Elitarni" oparty został na autentycznych zdarzeniach, które miały miejsce w Rio de Janeiro. Film wywołał olbrzymie kontrowersje w Brazylii, m. in. ze względu na ukazane w nim sceny przemocy, której dopuszczają się brazylijscy policjanci, prowadząc czystki w dzielnicach nędzy.
"Kret"
Obsypany nagrodami i doceniony przez widzów "Kret" to rarytas krajowej kinematografii - thriller atrakcyjnie opowiadający o współczesnych bohaterach zmagających się z mrocznymi tajemnicami swoich najbliższych. "Kret" to historia trzydziestoletniego Pawła (Borys Szyc), który razem z ojcem (Marian Dziędziel) zajmuje się importem używanej odzieży z Francji do Polski. W drodze powrotnej z jednej z podróży Paweł zauważa zdjęcie swojego ojca na okładce popularnego tabloidu. Zygmunt, uznawany za bohatera walki z komunizmem zasłużony działacz "Solidarności", nagle zostaje oskarżony przez gazetę o bycie tajnym współpracownikiem komunistycznej służby bezpieczeństwa.