Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę - oscarowe filmy "Pokój" i "Zjawa" oraz komediodramat "Moje córki krowy" [2-09-2018]

Dziś w TV nagrodzone Oscarami "Pokój" oraz "Zjawa". Komediodramat Kingi Dębskiej "Moje córki krowy", wzruszający "Kwiat pustyni" oraz "Młodość" Paolo Sorrentino. Sprawdź, co warto obejrzeć w telewizji w niedzielę 2 września.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na niedzielę - oscarowe filmy "Pokój" i "Zjawa" oraz komediodramat "Moje córki krowy" [2-09-2018]Źródło: Materiały prasowe
d1azn89
d1azn89

"Moje córki krowy" - program TV na niedzielę 2.09.2018

Marta (Agata Kulesza) jest gwiazdą popularnych seriali. Ma 42 lata i pomimo sławy oraz pieniędzy nie jest w stanie ułożyć sobie życia. Jej siostra - Kasia (Gabriela Muskała) wychowuje nastoletniego syna (Jeremi Protas) tkwiąc w dalekim od ideału małżeństwie. Obie siostry będą musiały odnaleźć wspólny język i zjednoczyć się w obliczu choroby jednego z rodziców. "Moje córki krowy" to prawdziwie kobiecy film pełen tragikomicznych sytuacji, których inspiracją stało się samo życie.
"Moje córki krowy" - 20:00, TVN

Trailer filmu "Moje córki krowy"

"Pokój" - program TV na niedzielę 2.09.2018

"Pokój" to poruszający dramat w reżyserii Lenny Abrahamson z nagrodzoną Oscarem rolą Brie Larson. Historia opowiedziana jest oczami Jacka (Jacob Tremblay) - pięcioletniego chłopca, który od urodzenia mieszka z mamą (Brie Larson) w niewielkim pomieszczeniu, które oboje nazywają Pokojem. Jack wraz z mamą są więzieni przez tajemniczego mężczyznę - Starego Nicka (Sean Bridgers). Kiedy Mama Jacka pewnego dnia odkrywa sposób, jak wydostać się z Pokoju, postanawia wykorzystać jedyną szansę… "Pokój" to niesamowity, skromnie zrealizowany film o ogromnej sile rażenia.
"Pokój" - 20:05, TVP 2

Trailer filmu "Pokój"

"Kwiat pustyni" - program TV na niedzielę 2.09.2018

"Kwiat pustyni" to film powstały w oparciu o bestsellerową powieść - autobiografię modelki Waris Dirie (Liya Kebede). Urodzona w Somalii, w jednej z koczowniczych osad dziewczyna, w wieku 5 lat zostaje poddana rytualnemu obrzezaniu. W wieku 13 lat Waris zostaje sprzedana znacznie starszemu mężczyźnie za żonę. Mimo to udaje jej się uciec, a po latach opowiedzieć o swoich zmaganiach. "Kwiat pustyni" to poruszający film o wielkiej determinacji i niezwykłej karierze na światowych wybiegach mody.
"Kwiat pustyni" - 22:15, TVP 1

Trailer filmu "Kwiat pustyni"

"Młodość" - program TV na niedzielę 2.09.2018

Nagrodzony Oscarem za "Wielkie piękno", reżyser Paolo Sorrentino po raz kolejny tworzy finezyjne arcydzieło. "Młodość" to opowieść o przyjaźni wybitnego kompozytora (Michael Caine) i słynnego reżysera (Harvey Keitel). Oboje spędzają wakacje w luksusowym uzdrowisku w Alpach i mierzą się z nieubłaganym upływem czasu. Wspominają swoją przeszłość oraz przyglądają się beztroskiemu życiu młodych…
"Młodość" - 23:50, TVP 2

Trailer filmu "Młodość"

"Zjawa" - program TV na niedzielę 2.09.2018

"Zjawa" to laureat trzech Oscarów film z Leonardo DiCaprio w roli głównej. To przepiękna wizualnie, emocjonująca opowieść o legendarnym odkrywcy i myśliwym. Pewnego dnia podczas wyprawy Hugh Glass (DiCaprio) wraz z innymi myśliwymi zostają zaatakowani przez niedźwiedzia grizzly. Ledwo żywy, porzucony przez towarzyszy Hugh, zmagając się bezlitosnymi zimowymi warunkami, postanawia mimo wszystko przebrnąć samotnie przez dzikie tereny i dotrzeć do domu. "Zjawa" ukazuje niezwykłą siłę ducha, trzyma w napięciu i wciąga widza bez reszty.
"Zjawa" - 00:10, Polsat

Trailer filmu "Zjawa"

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1azn89
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1azn89