Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę - "Terminator II: Dzień sądu", "To znowu ty", "Lincoln" [06-01-2019]

Dziś w TV zobaczymy hit "Terminator II: Dzień sądu", film biograficzny "Lincoln" oraz komedię romantyczną "To znowu Ty". Sprawdź, co jest warte obejrzenia w telewizji w niedzielę 6 stycznia.

Program TV na niedzielę  - "Terminator II: Dzień sądu", "To znowu ty", "Lincoln" [06-01-2019]Źródło: TriStar Pictures/Courtesy Everett Collection
d3yh3ar
d3yh3ar

"Terminator II: Dzień sądu" – program TV na niedzielę 06.01.2019

Terminator T-800 (Arnold Schwarzenegger)
, wojownik z przyszłości, robot w ludzkiej postaci, ma za zadanie uchronić od śmierci Sarę Connor (Linda Hamilton) i jej 10-letniego syna, Johna (Edward Furlong). Zgodnie z wiedzą wojowniczego cyborga pewnego dnia chłopak poprowadzi ludzi do walki przeciw maszynom i okaże się wybawcą Ziemi. Musi więc przeżyć, by wszystko odbyło się zgodnie z przeznaczeniem. T-800 i Sarah mają przeciwko sobie niezniszczalnego przeciwnika - wysłanego również z przyszłości, okrutnego i precyzyjnego w działaniu cyborga T-1000.
"Terminator II: Dzień sądu" – 22:45, TVN

"Terminator II: Dzień sądu" – zwiastun filmu

"Lincoln" – program TV na niedzielę 06.01.2019

Stany Zjednoczone, rok 1865, ostatnie miesiące sprawowania urzędu przez wybranego na drugą kadencję prezydenta Abrahama Lincolna (Daniel Day-Lewis)
. Cztery lata wcześniej jego elekcja była jednym z powodów wybuchu wojny domowej. Lincoln chce zjednoczyć naród. Uważa, że wprowadzenie do konstytucji gwarantującej zniesienie niewolnictwa 13. poprawki umożliwi uratowanie Unii. Determinacja prezydenta przynosi efekt. 31 stycznia 1865 r. Izba Reprezentantów przyjmuje poprawkę. Wkrótce wojska konfederacji poddają się. Kilka tygodni później Lincoln zostaje zastrzelony.
"Lincoln" – 23:55, Polsat

"Lincoln" – zwiastun filmu

"To znowu ty" – program TV na niedzielę 06.01.2019

#

Marni, młoda specjalistka w branży PR, wraca do rodzinnego domu, by poznać narzeczoną brata. Ze zdumieniem odkrywa, że wybranką Willa jest Joanna, jej prześladowczyni z czasów szkolnych. Dziewczyna postanawia pokazać światu prawdziwą twarz przyszłej bratowej - zimnej i wyrachowanej kobiety, która widzi przyjemność w dręczeniu innych. Nieoczekiwanie okazuje się, że również matka Marni, Gail, musi zmierzyć się z dawnym wrogiem, czyli ciotką Joanny, Ramoną.
"To znowu ty" – 21:15, TVP 1

"To znowu ty" – zwiastun filmu

"Teściowie" – program TV na niedzielę 06.01.2019

Lekarz Jerry Peyser, ceniący spokojne rodzinne życie, wydaje córkę za mąż. Ma poznać rodziców przyszłego męża Melissy. Przeraża go wiadomość, że ojciec Marka jest oficerem operacyjnym CIA. Ekscentryczny Steve Tobias, mimo niemłodego wieku, ściga handlarzy bronią, porywaczy samolotów i szefów karteli narkotykowych, zakłócając przygotowania do wesela. W dodatku wciąga do akcji Jerry'ego. Doktor bierze udział w międzynarodowej aferze związanej z przemytem broni. Musi stawić czoła psychopacie, królowi czarnego rynku.
"Teściowe" – 21:15, TVP 2

"Teściowie" – zwiastun filmu

d3yh3ar
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yh3ar