Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Boska Florence", "Pitbull. Nowe porządki" i "Jurassic World" [14-09-2018]

Dziś w TV głośny film "Pitbull. Nowe porządki", przygodowy "Jurassic World" i "Boska Florence" z niesamowitą rolą Meryl Streep. W telewizji WP: "Zabójczy akademik" – kanadyjski thriller. Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w piątek 14 września.

Program TV na piątek -  "Boska Florence", "Pitbull. Nowe porządki" i "Jurassic World" [14-09-2018]Źródło: Materiały prasowe
dd3omnf
dd3omnf

"Jurassic World" – program TV na piątek 14.09.2018

22 lata po wydarzeniach z "Parku Jurarskiego", na wyspie Isla Nublar powstał w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Gdy ilość odwiedzających zaczyna spadać, właściciel parku – firma Patel wpada na pomysł stworzenia zupełnie nowego dinozaura. Stworzenie ma być genetycznie zmodyfikowaną hybrydą – połączeniem welociraptora i tyranozaura oraz ma przywrócić sławę miejscu. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy dinozaur wymyka się z parku.
"Jurassic World" – 20:00, TVN

"Jurassic World" zwiastun filmu

"Happy Feet: Tupot małych stóp" – program TV na piątek 14.09.2018

Nagrodzona Oscarem w 2007 roku animacja "Happy Feet: Tupot małych stóp" to idealna rozrywka dla całej rodziny. Każdy szanujący się pingwin cesarski powinien potrafić śpiewać. Niestety Mambo – mały pingwinek, nie ma talentu wokalnego. Maluch od urodzenia umila sobie czas tańcem i stepowaniem. Kiedy wyrzucony ze wspólnoty Mambo samotnie błąka się po Antarktydzie, spotyka innych wygnańców, którzy tak jak on uwielbiają taniec. Okazuje się, że wśród podobnych sobie Mambo poczuje się jak w rodzinie.
"Happy Feet: Tupot małych stóp" – 20:00, TVN 7

"Happy Feet: Tupot małych stóp" – zwiastun filmu

"Zabójczy akademik" – program TV na piątek 14.09.2018

Kristina (Emilija Baranac) i Samantha (Greer Grammer) od lat są przyjaciółkami. Kiedy Kristina poznaje najpopularniejszego chłopaka w kampusie ich przyjaźń zaczyna przechodzić kryzys. Wkrótce dziewczyna ginie w tajemniczych okolicznościach, a podejrzenia padają na Samanthę. Samantha postanawia jednak na własną rękę odnaleźć zabójcę przyjaciółki, zdementować oskarżenia i ocalić swoje życie.
"Zabójczy akademik" – 20:00, Telewizja WP

dd3omnf

"Boska Florence" – program TV na piątek 14.09.2018

Florence Foster Jenkins (Meryl Streep)
, choć nie posiadała muzycznego talentu to mimo wszystko kochała muzykę ponad życie.
Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Claira Bayfielda (Hugh Grant)
– brytyjskiego aktora arystokraty, przez lata udzielała się na scenie. Florence udawało się nawet występować na Broadyway'u i nagrywać płyty. Jednak kiedy kobieta zapragnęła ukoronować swoją karierę koncertem w Carnegie Hall, wszyscy bliscy Florence zaczęli wpadać w panikę. "Boska Florence" to film oparty na prawdziwych wydarzeniach, z kolejną, wspaniałą kreacją Meryl Streep. Za tę rolę aktorka otrzymała 20 w swojej karierze nominację do Oscara.
"Boska Florence" – 22:35, TVP 1

"Boska Florence" – zwiastun filmu

"X-Men 2" – program TV na piątek 14.09.2018

Hugh Jackam po raz kolejny pojawia się na ekranie jako Wolverine. Tym razem grupa musi zjednoczyć swoje siły ze swoim starym wrogiem – Magento (Ian McKellen) aby zapobiec niebezpieczeństwu. Po tym jak niezidentyfikowany napastnik dokonuje zamachu na prezydenta Stanów Zjednoczonych, wzrasta napięcie pomiędzy mutantami, a ludźmi. Wypowiedziana mutantom wojna może być przerażająca w skutkach.
"X-Men 2" – 22:40, Polsat

"Pitbull. Nowe porządki" - program TV na piątek 14.09.2018

Patryk Vega powraca po latach z kolejną częścią "Pitbulla". Dariusz "Majami" Wolkowski (Piotr Stramowski) jest policjantem z mokotowskiej komendy. Ma za zadanie schwytać gangsterów z grupy prowadzonej przez Tomasza Barbasiewicza (Bogusław Linda). Okazuje się jednak, że nad sprawą tej grupy przestępczej pracuje już sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich - bohaterowie dawnego "Pitbulla" – "Gebels" (Andrzej Grabowski), Igor Rosłoń (Paweł Królikowski) i "Barszczyk" (Michał Kula). "Pitbull. Nowe porządki" szturmem wszedł na ekrany polskich kin w 2016 roku dzieląc widownię na miłośników i przeciwników kina Vegi.
"Pitbull. Nowe porządki" – 23:00, TVP 2

"Pitbull. Nowe porządki" – zwiastun filmu

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

dd3omnf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd3omnf