Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Sami swoi", "G.I.Joe: Odwet", "Śniadanie do łózka" [25-01-2019]

Program TV na piątek - 25 stycznia 2019. Dziś w TV obejrzymy legendarną polską komedię "Sami swoi", film sensacyjny "G.I. Joe: Odwet" oraz komedię romantyczną "Śniadanie do łóżka". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na piątek - "Sami swoi", "G.I.Joe: Odwet", "Śniadanie do łózka" [25-01-2019]Źródło: East News
dqhl9z5
dqhl9z5

"Sami swoi" - program TV na piątek 25.01.2019

Pierwsza część komediowej sagi o zwaśnionych rodzinach Pawlaków i Kargulów, które nie mogą bez siebie żyć. Przedwojenny spór o miedzę i krowę Kargula, która weszła Pawlakom w szkodę, znajduje nieoczekiwane rozstrzygnięcie po wojnie. Do porozumienia stron jednak daleko. Zajadłe spory sąsiadów, ciągnące się kilkadziesiąt lat, kończą się wreszcie dzięki Witii, synowi Pawlaka, i Jadźce, córce Kargula.
"Sami swoi" - 20:10, Polsat

"Sami swoi" - zwiastun filmu

"G.I. Joe: Odwet" - program TV na piątek 25.01.2019

W czasie pełnionej misji elitarny oddział komandosów G. I. Joe wpada w pułapkę. Nieliczni ocaleni - Roadblock, Flint i Jaye, zostają oskarżeni o zbrodnie, których nie popełnili. Wkrótce walczący o odzyskanie dobrego imienia żołnierze powracają, by stawić czoła organizacji KOBRA oraz nowemu wrogowi z kręgów rządowych.
"G.I Joe: Odwet" - 21:55, Polsat

"G.I.Joe: Odwet" - zwiastun filmu

"Śniadanie do łóżka" - program TV na piątek 25.01.2019

Piotr traci pracę szefa kuchni. Rozstaje się z Ewą, którą przyłapuje z kochankiem, a właściciel wynajmowanego mieszkania domaga się zapłaty zaległego czynszu. Podczas jazdy skuterem Piotr ma kolizję z rowerzystką Martą, od której usiłuje uzyskać odszkodowanie. Los poczciwego, lecz niezaradnego kucharza odmienia się, gdy otrzymuje on posadę w restauracji "Odjazd". Jego talent kulinarny zostaje dostrzeżony. Z dnia na dzień mężczyzna staje się znaną osobą, trafia na okładkę magazynu. Niebawem zakochuje się w stylistce Marcie.
"Śniadanie do łóżka" - 20:45, TVP 2

"Śniadanie do łóżka" - zwiastun filmu

"Red" - program TV na piątek 25.01.2019

Emerytowany agent CIA Frank Moses mieszka na przedmieściach Cleveland. Prowadzi spokojne życie, próbując odnaleźć przyjemność w wykonywaniu codziennych czynności. Jedynym urozmaiceniem jego egzystencji jest flirtowanie przez telefon z urzędniczką Sarą Ross. Tymczasem grupa zamaskowanych napastników przeprowadza atak na jego dom. Frank postanawia dociec, dlaczego próbowano go zabić. W rozwikłaniu zagadki pomagają mu Sarah oraz dawni towarzysze: Joe Matheson, Marvin Boggs i była agentka brytyjska Victoria. Trop prowadzi do kwatery głównej CIA.
"Red" - 20:00, TVN

"Red" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

dqhl9z5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqhl9z5