Trwa ładowanie...
d230d80

Program TV na sobotę: „Moje córki krowy” i „Igrzyska śmierci. Kosogłos - Część 2” [11-02-2017]

W sobotni wieczór w telewizji obejrzymy finał przebojowego cyklu z Jennifer Lawrence w roli głównej - „Igrzyska śmierci. Kosogłos - Część 2”, wielokrotnie nagradzany polski komediodramat „Moje córki krowy”, a także kolejne odcinki serialu „Orphan Black” na antenie Telewizji WP. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 11 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moje córki krowy
Moje córki krowy (Materiały prasowe)
d230d80

Moje córki krowy
Ten wyjątkowy film przedstawia historię dwóch sióstr, które muszą zmierzyć się ze śmiercią rodziców. Produkcja charakteryzuje się bardzo oryginalnym podejściem do trudnego tematu. Mimo wielkiego cierpienia bohaterów w filmie nie brakuje wątków humorystycznych. Dębska idealnie połączyła ze sobą elementy komediowe i dramatyczne, tworząc jedno z najoryginalniejszych dzieł rodzimej kinematografii w historii. W rolach głównych występują Agata Kulesza, Gabriela Muskała i Marian Dziędziel. Film już w pierwszym tygodniu wyświetlania zgromadził w kinach ponad 132 tysiące widzów. Tak wysoka frekwencja nie zdarza się często w przypadku polskich produkcji. Wkrótce „Moje córki krowy” pobiły ustanowiony orzez siebie rekord. Po 10 dniach od premiery obraz obejrzano ponad 350 tysięcy razy.
„Moje córki krowy” - Program Canal+ 21:00

Igrzyska śmierci. Kosogłos - Część 2
Ekranizacja bestsellerowego cyklu powieści z gatunku young adult. W ostatnim filmie Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) wyrusza na misję z oddziałem z Dystryktu 13. i próbuje obalić tyrana – prezydenta Snowa. Jego obsesja na punkcie zniszczenia charyzmatycznej nastolatki wzrasta z każdą chwilą. Mordercze pułapki, niebezpieczni wrogowie i trudne wybory będą większym wyznaniem niż jakakolwiek arena, na której przyszło jej walczyć o życie podczas Głodowych Igrzysk. Katniss może jednak liczyć na wsparcie Gale'a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) i Peety (Josh Hutcherson).
Igrzyska śmierci. Kosogłos - Część 2” - Canal+ Family HD 20:45

„Orphan Black”
W sobotę 11 lutego na kanale Telewizji WP zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu „Orphan Black”. Produkcja opowiada historię Sary (Tatiana Maslany), samotniej sieroty, która pewnego dnia zostaje świadkiem samobójstwa kobiety niezwykle podobnej do niej. Sarah postanawia podszyć się pod nią, przejąć jej tożsamość, konto bankowe, a nawet chłopaka. Kobieta nie zdaje sobie jednak sprawy, że została wciągnięta w śmiertelną grę.
„Orphan Black” - Telewizja WP 21:00

Kochaj albo rzuć
Trzecia część kultowej trylogii o perypetiach Pawlaka i Kargula. W filmie z 1977 roku głowy obu rodzin wyruszają wraz z wnuczką Anią w daleką podróż do Stanów Zjednoczonych na zaproszenie Johna Pawlaka. Po przybyciu do Chicago okazuje się, że Jasiek zmarł, pozostawiając po sobie dziecko. Nieślubną córkę imieniem Shirley, na dodatek mulatkę, której widok wywołuje szok u krewnych z Polski.
„Kochaj albo rzuć” - Polsat 20:05

„Historie miłosne”
Film Jerzego Stuhra składający się z czterech opowieści o uczuciowych losach 40-letnich mężczyzn. Są wśród nich: wykładowca akademicki, który ma problem z zakochaną studentką; ksiądz z 11-letnią córką; wojskowy, który musi wybrać między romansem a awansem; złodziej zamknięty w więzieniu, który zastanawia się, czy wziąć na siebie winę oszukującej go żony. Każde z uczuć jest weryfikowane przez ankietera ze świata nadprzyrodzonego...
„Historie miłosne” - Canal+ Family HD 00:50

„Malena”
Niezapomniana rola Monici Bellucci w zmysłowym dramacie osadzonym w wojennych realiach. Jest rok 1940 r. Mieszkająca na Sycylii Malena, uważana za najpiękniejszą kobietę w całym miasteczku, jest żoną Niko, który wyrusza na front. 27-letnia piękność jest obiektem westchnień i pożądania wielu mężczyzn, chłopców, a także nazistowskich okupantów. Kiedy pewnego dnia do Maleny dociera wiadomość o śmierci męża, kobieta pozbawiona środków do życia postanawia zrobić coś, za co znienawidzą ją wszyscy sąsiedzi...
„Malena” - Paramount 22:10

„Parnassus”
Niczym nieskrępowana wyobraźnia, równoległe światy, doskonałe aktorstwo. Tak w skrócie można opisać najnowszy film Terry’ego Gilliam’a „Parnassus” . Tytułowy doktor Pranssus podróżuje niepozornym wozem, który wygląda jakby odłączony został od cygańskiego taboru. Jeździ od miasta do miasta zapraszając na przedstawienia, które nie cieszą się niestety zbyt dużym powodzeniem. Jego przedstawienia to swoisty teatr wyobraźni. To widz, korzystając z własnej fantazji, decyduje jakie to przedstawienie będzie. Dla niektórych kończy się to bardzo dramatycznie.
„Parnassus” - Polsat Romans 23:15

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d230d80

Podziel się opinią

Share

d230d80

d230d80