Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Robin Hood", "Rio" i "Dzień Bastylii" [3-11-2018]

Dziś w TV film animowany dla całej rodziny "Rio", pełen akcji "Dzień Bastylii" oraz kostiumowy "Robin Hood" z Russelem Crowe w roli głównej. W telewizji WP: "Męski sezon. Aksamitna rewolucja". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sobotę 3 listopada.

Program TV na sobotę – "Robin Hood", "Rio" i "Dzień Bastylii" [3-11-2018]Źródło: Materiały prasowe
d2fivek
d2fivek

"Rio" – program TV na sobotę 3.11.2018

Mały Blu, po wypadnięciu z rodzinnego gniazda, staje się łupem handlarzy egzotycznych ptaków. W ten sposób ze słonecznego Rio trafia do mroźnej Minnesoty, gdzie znajduje wyjątkową opiekunkę – Lindę. Pewnego dnia, do księgarni prowadzonej przez Lindę, przychodzi Tulio – doktor ornitologii. Okazuje się, że Blu jest ostatnim samcem z gatunku ary modrej… "Rio" to niesamowita animacja dla całej rodziny.
"Rio" – 20:05, Polsat

"Rio" – zwiastun filmu

"Dzień Bastylii" – program TV na sobotę 3.11.2018

Kieszonkowiec Michael Mason (Richard Madden) kradnie torbę Zoe (Charlotte Le Bon). Zabiera dokumenty i pieniądze, a resztę wyrzuca do kosza na zatłoczonym przystanku paryskiego metra. Po jakimś czasie dochodzi tam do eksplozji, a trop prowadzi do kosza ze skradzioną torebką, zamieniając Michaela w głównego podejrzanego. Agent CIA – Sean Briar (Idris Elba)
jednak nie wierzy w taką teorię i postanawia na własną rękę rozwiązać sprawę. Jak się okazuje Zoe, Michael i Sean będą mieli tylko 24 godziny aby odnaleźć sprawców zamachu.
"Dzień Bastylii" – 21:30, TVP 1

"Dzień Bastylii" – zwiastun filmu

"Robin Hood" – program TV na sobotę 3.11.2018

XIII-wieczna Anglia. Robin (Russell Crowe)
i dowodzona przez niego banda rabusiów, stawiają czoła korupcji w wiosce i prowadzą rebelię przeciwko koronie.
Robin - zakochany w młodej wdowie Lady Marion (Cate Blanchett), ma nadzieję, że uda mu się nie tylko uratować wioskę, ale również zdobyć miłość dziewczyny. W konsekwencji dramatycznych wydarzeń, Robin i jego ludzie zostaną wciągnięci w krwawą wojnę, która zadecyduje o przyszłej chwale Anglii.
"Robin Hood" – 21:55, TVN

"Robin Hood" – zwiastun filmu

"Męski sezon. Aksamitna rewolucja" – program TV na sobotę 3.11.2018

Nieznana organizacja przestępcza przeprowadza w Rosji tajną operację narkotykową. Dwaj agenci, z trudnymi do pogodzenia charakterami, prowadzą dochodzenie w sprawie tej afery. Niestety, w pewnym momencie mafia porywa członków rodziny jednego z agentów i próbuje szantażować przedstawicieli prawa… "Męski sezon. Aksamitna rewolucja" to pełen napięcia rosyjski thriller.
"Męski sezon. Aksamitna rewolucja" – 22:00, Telewizja WP

d2fivek

"Idealny plan" – program TV na sobotę 3.11.2018

Paul (Kevin Zegers)
jest wykształconym, 24-letnim chłopakiem, który zawsze liczył na to, że solidna edukacja i uczciwa praca zapewnią mu dobrobyt w życiu. Niestety, kryzys gospodarczy brutalnie sprowadza go na ziemię, a pozbawiony środków do życia i nadziei na przyszłość – Paul decyduje się na desperacki akt. Porywa dorosłe dzieci trzech milionerów i domaga się okupu. Niestety, w pewnym momencie perfekcyjny plan wymyka się spod kontroli.

"Idealny plan" – 23:30, TVP 2

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2fivek
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fivek