Trwa ładowanie...

Rany i krew na twarzy Stuhra. Pokazał takie zdjęcie

Maciej Stuhr opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym widać jego "poobijaną" twarz. To oczywiście charakteryzacja z planu. Jednak komentarz Nergala pod postem jest wyjątkowo celny!

Poobijana twarz aktora mogła niektórych przerazić, na szczęście to tylko bardzo realistyczna charakteryzacja  Poobijana twarz aktora mogła niektórych przerazić, na szczęście to tylko bardzo realistyczna charakteryzacja Źródło: AKPA
d2a3i0v
d2a3i0v

Gdyby ktoś nie wiedział, że Maciej Stuhr lubi dzielić się fotkami zza kulis serialowych i filmowych produkcji, to mógłby się nieźle przestraszyć. Opuchlina, rana i krew na jego twarzy wyglądają wyjątkowo realistycznie. Świetna charakteryzacja do roli.

"I taka to robota" - napisał pod fotografią aktor. Jednak najcelniejsze były komentarze, w których sympatycy Macieja próbowali dociec, co takiego mogło go spotkać.

Kulisy filmowej charakteryzacji. W dwie godziny zrobił z niego zombie

Część z nich była przekonana, że "ci drudzy na pewno wyglądają gorzej", inni mieli swoje żartobliwe domysły na temat, co takiego mogło się stać. Wśród nich był... Adam "Nergal" Darski. Muzyk zapytał retorycznie Stuhra: "Było podskakiwać PIS?!? Było???"

d2a3i0v

Znany z antypisowskich poglądów muzyk dobrze wie, że Maciej Stuhr także wielokrotnie wypowiadał się krytycznie o partii rządzącej, stąd ten komentarz. Jest to dość mroczne poczucie humoru, w końcu wiadomo, że temperatura dyskursu politycznego w Polsce potrafi być wysoka. Oby "pobita" twarz zawsze była jedynie żartem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2a3i0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2a3i0v