Trwa ładowanie...

''Red Sparrow'': Jennifer Lawrence i reżyser Francis Lawrence znowu razem

Share
''Red Sparrow'': Jennifer Lawrence i reżyser Francis Lawrence znowu razem
d43a6zm

Jennifer Lawrence może znowu połączyć siły z reżyserem "Igrzysk śmierci" - Francisem Lawrencem. Aktorka stara się o główną rolę w adaptacji powieści szpiegowskiej Jasona Matthewsa "Red Sparrow".

Akcja powieści "Red Sparrow", na podstawie której powstanie film, ma miejsce we współczesnej Rosji. Główną bohaterką jest oficer wywiadu Dominika Jegorowa, która stara się przetrwać w zbiurokratyzowanych strukturach rosyjskiego wywiadu. Wbrew swojej woli zostaje przygotowywana do roli agentki-uwodzicielki. Jej celem ma być oficer CIA Nathaniel Nash, tajna broń USA w rozszyfrowywaniu rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych szpiegów zatraca się w niebezpiecznej grze, w której stawką są ich kariery i życia.

Justin Haythe i Eric Warren ("American Hustle") odpowiadają za scenariusz projektu. Steve Zaillian i Garrett Basch nadzorują produkcję z ramienia Chernin Entertainment.

Jennifer Lawrence będziemy mogli niebawem oglądać w ostatniej części przeboju "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2", która trafi na ekrany polskich kin 20 listopada.

d43a6zm

Podziel się opinią

Share
d43a6zm
d43a6zm