Trwa ładowanie...
oscary
27-02-2011 17:33

Relacja na żywo z gali Oscarów - zapraszamy

Relacja na żywo z gali Oscarów - zapraszamy
ddqi4sf
ddqi4sf

Doroczne „igrzyska filmowe w Los Angeles” ruszają już niebawem. Także tym razem, piąty rok z rzędu to doniosłe i wyczekiwane wydarzenie możecie śledzić na bieżąco dzięki naszej relacji na żywo. Każdego kto chce uczestniczyć w oscarowej gali lecz nie może liczyć na relację telewizyjną zapraszamy na .

W noc przyznania nagród, z 27 na 28 lutego 2011 roku redakcja Serwisu Filmowego, specjalnie dla Was, przeprowadzi relacje na żywo z całej ceremonii. Możecie spodziewać się sporej dawki najświeższych informacji, w miarę możliwości okraszonej znośną dozą redakcyjnego humoru. Na bieżąco uzupełniana lista nagrodzonych i komentarze „na żywo” pozwolą cieszyć się ceremonią widzom, którzy nie będą mogli oglądać jej przed telewizorami.

Czytelnicy serwisu filmowego już teraz mogą spróbować swoich sił w przewidywaniu tegorocznych laureatów najbardziej prestiżowej nagrody filmowej świata. Na stronie ** przygotowaliśmy dla Was pełną listę nominowanych, na której możecie wybrać swoich faworytów w dziewięciu najważniejszych kategoriach: Najlepszy Film, Najlepszy Aktor, Najlepsza Aktorka, Najlepszy Aktor w roli drugoplanowej, Najlepsza Aktorka w roli drugoplanowej, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Scenariusz Oryginalny, Najlepszy Scenariusz Adaptowany oraz Najlepszy Film Animowany.

Spragnionych rywalizacji czytelników uspokajamy – na Oscarowej stronie będzie można sprawdzić jak typowali inni i już po rozdaniu napawać się satysfakcją z trafniejszego od nich obstawiania. Zapraszamy też klientów serwisów bukmacherskich, którzy będą mogli porównać swoje typy, z przewidywaniami naszych czytelników.

Na stronie ** znajdziecie też na bieżąco aktualizowane informacje z tygodnia poprzedzającego rozdanie, a po samej ceremonii galerie zdjęciowe – laureatów oraz przeróżnych osobliwości, zabawnych incydentów i innych zdjęć, które wywołają na Waszych twarzach szeroki uśmiech.

Wchodźcie na stronę i głosujcie! Macie czas do rozpoczęcia gali, czyli godziny 2:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek z 27 na 28 lutego!

ddqi4sf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddqi4sf