Trwa ładowanie...

Reżyser rezygnuje z filmu o Annie Przybylskiej. " Moja kochana Ania stała się produktem"

Radosław Piwowarski, ojciec sukcesu Anny Przybylskiej i przyjaciel zmarłej aktorki, zrezygnował z dalszych prac nad jej filmową biografią. Reżyser w gorzkich słowach mówił o "nekrobiznesie", z którym nie chce mieć nic wspólnego.

Share
Reżyser rezygnuje z filmu o Annie Przybylskiej. " Moja kochana Ania stała się produktem"
Źródło: Facebook.com
d252s0c

Nad filmowym projektem "Gwiazda" zebrały się czarne chmury i wiele wskazuje na to, że obraz opowiadający o Annie Przybylskiej może nigdy nie powstać. A przynajmniej nie z udziałem Radosława Piwowarskiego, który miał być reżyserem i scenarzystą.

- Moja kochana Ania stała się produktem. Z tym nekrobiznesem nie chcę mieć nic wspólnego – powiedział Piwowarski w rozmowie z "Super Expressem".

d252s0c

Już kilka miesięcy temu Piwowarski mówił na łamach "Vivy", że jego wyczekiwany film pt. "Gwiazda" jest najeżony minami. Scenariusz już wtedy był ukończony, ale producenci go nie zaakceptowali. - Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu – mówił reżyser.

Piwowarski zawsze powtarzał, że ma świetny kontakt z bliskimi Przybylskiej, mówiło się nawet o obsadzeniu jej córki w roli młodej Ani. Tymczasem osoba pracująca nad filmem powiedziała "Super Expressowi", że siostra i mama zmarłej aktorki miały nie zaakceptować scenariusza. Ponadto Piwowarski nie był zapraszany na spotkania z czytelnikami, które odbywały się w ramach promocji książkowej biografii pt. "Ania" i gdzie mówiło się dużo o filmie.

- Wtedy to wszystko zaczęło się psuć – dodaje źródło dziennika.

d252s0c

W sierpniu zeszłego roku Piwowarski w rozmowie z Wirtualną Polską powiedział, że planowany termin zdjęć to marzec 2018. Teraz realizacja projektu stanęła pod wielkim znakiem zapytania.

Obejrzyj: Znany reżyser o porównaniach Anny Przybylskiej i Dody

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d252s0c

Podziel się opinią

Share
d252s0c
d252s0c