Trwa ładowanie...
d468j6b
Aktualności

Oliwia Bieniuk: córka Anny Przybylskiej zagra swoją mamę w filmie biograficznym

14-letnia Oliwia Bieniuk, córka zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej, weźmie udział w realizacji filmu o swojej mamie. Reżyser chce ją obsadzić w roli małej Ani.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska (mat.prasowe/Eastnews)
d468j6b

"Super Express" donosi, że Radosław Piwowarski, reżyser filmu „Gwiazda”, zaprosił do współpracy córkę zmarłej przed dwoma laty aktorki. Oliwia Bieniuk, która niedawno rozpoczęła przygodę z fotomodelingiem, stanie przed trudnym wyzwaniem wcielenia się w nastoletnią wersję swojej matki.

Reżyser nie podaje szczegółów, jednak zapowiada, że zdjęcia do filmu ruszą już w grudniu. „Gwiazda” ma trafić do kin w 2018 roku.

Przypomnijmy, że podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni Agnieszka Odorowicz, członek zarządu Cyfrowego Polsatu, powiedziała:
"Prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat biograficznego filmu o Ani Przybylskiej. Jego głównym producentem będzie WFDiF, a za kamerą stanie Radosław Piwowarski. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. To on dwa lata temu przekonywał, że trzeba zrobić film o Ani. Trwają prace nad scenariuszem. Późną jesienią zaczniemy szukać odtwórczyni głównej roli."

W kontekście potencjalnych kandydatek najczęściej mówiło się o Oldze Bołądź, choć wiele wskazuje na to, że Przybylską mogłaby zagrać łudząco do niej podobna Monika Rudnik. 30-letnia agentka nieruchomości ze Słupska nie potwierdziła jeszcze swojego udziału w projekcie Piwowarskiego. - Jestem zobligowana do milczenia, nie wiem, kiedy zostanę z tego zwolniona – mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z "Twoim imperium".

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Sławę przyniosła jej drugoplanowa rola policjantki Maryli w serialu „Złotopolscy”. Oprócz tego w jej filmografii znalazły się m.in. takie tytuły jak „Superprodukcja”, „Rh+”, „Dzień świra”, „Daleko od noszy” oraz „Złoty środek”. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku po długiej walce z nowotworem trzustki.

d468j6b

Podziel się opinią

Share
d468j6b
d468j6b