Trwa ładowanie...
d3851ea

Rian Johnson przygotowuje kolejne "Gwiezdne wojny"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rian Johnson przygotowuje kolejne "Gwiezdne wojny"
(mat. dystrybutora)
d3851ea

Rian Johnson potwierdził, że pracuje nad scenariuszem ósmego epizodu "Gwiezdnych wojen".

Scenarzysta filmu "Looper: Pętla czasu" sam wychował się na "Gwiezdnych wojnach" i to nie tylko na filmach, ale też na zabawkach inspirowanych sagą.

- Gdy dorastałem pierwszy film, jaki chciałem zrobić był oczywiście realizowany w scenerii "Gwiezdnych wojen" - mówi Rian Johnson. - Dlatego pisanie "Episode VIII" to dla mnie najlepsza zabawa.

d3851ea

Twórca przyznał, że producenci odpowiadający za gwiezdną sagę mieli tylko jedną prośbę. - Zależało im jedynie na tym, bym stworzył coś, co będzie fascynujące także dla mnie.

Rian Johnson ma zająć się scenariuszem nie tylko ósmej części, ale także dziewiątej. Twórca anonsowany jest ponadto jako reżyser filmów.

W tej chwili J.J. Abrams pracuje nad "Star Wars: Episode VII". W filmie grają Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew oraz Kenny Baker. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow. Akcja obrazu rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi".

d3851ea

Podziel się opinią

Share
d3851ea
d3851ea