Trwa ładowanie...

Rodzina wstydzi się Sylvestra Stallone

Rodzina wstydzi się Sylvestra StalloneŹródło: AP
d6n6iax
d6n6iax

Po tym jak tylko Sylvester Stallone zakończy zdjęcia do piątej części filmu "Rambo", zamierza po raz kolejny zmierzyć się z inną ikoną ze swej przeszłości. Rocky Balboa wróci na ring.

Zdjęcia do "Rambo 5" mają rozpocząć się wiosną przyszłego roku. Po zakończeniu produkcji Sylvester Stallone zamierza zaangażować się w realizację siódmej części przygód pięściarza Rocky'ego Balboa.

- Nawet moja żona mówi: "Nie rób tego. Przynosisz wstyd dzieciom", ale odpowiadam jej: "Jeśli nie spróbuję będę naprawdę nieszczęśliwym człowiekiem". Muszę to zrobić. Artyści tacy jak ja muszą przechodzić przez ciemność raz za razem - wyjaśnia Sly.

d6n6iax

Sylvester Stallone twierdzi, że nowy Rambo będzie dziką bestią.

Obraz "Rambo 5: The Savage Hunt" będzie swobodną adaptacją powieści "Hunter" Jamesa Byrona Hugginsa. Książka przedstawia historię Nathaniela Huntera (którego zastąpi w filmie John Rambo), śmiałka który wyrusza z wojskową misją za koło podbiegunowe.

Zadaniem bohatera jest pokonanie bestii dziesiątkujących pracujących na Arktyce badaczy i strażników. Jak się okaże, żeby pokonać bestię, Rambo sam będzie musiał odwołać się do najprymitywniejszych instynktów.

- To już nie jest super-żołnierz - wyjaśnił Stallone. - To dzika bestia. Połączenie furii, intelektu i czystego szaleństwa. Powrót do czasu, zanim człowiek stał się człowiekiem - coś nieludzkiego. Walka świadomego człowieka z jego przyczajoną podświadomością. Z tą bestią może się równać tylko Rambo.

d6n6iax
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6n6iax