Trwa ładowanie...
bilety
18-08-2009 19:22

Rozdajemy bilety na ''Metro Strachu'' (Gdańsk)

Rozdajemy bilety na ''Metro Strachu'' (Gdańsk)Źródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
d2vzayp
d2vzayp

Już w tę środę w gdańskim kinie Krewetka odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Metro Strachu” Tony’ego Scotta, na który chcielibyśmy was zaprosić. Dla pierwszych piętnastu osób, które pojawią się osobiście w naszej gdańskiej siedzibie, mamy darmowe, podwójne zaproszenia na film.

Przedpremierowy pokaz odbędzie się w kinie Ciemna City Krewetka przy ulicy Karmelickiej 1. Seans rozpoczyna się w środę, 19 sierpnia o godzinie 20:15.

Chętnych zapraszamy po odbiór zaproszeń do recepcji Wirtualnej Polski, której siedziba znajduje się w Gdańsku przy ulicy Traugutta 115c (dawna stołówka Politechniki). Zaproszenia można odbierać od 9 rano w środę.

Na planie „Metra Strachu” spotkało się dwóch wielkich gwiazdorów amerykańskiego kina: John Travolta i Dezel Washington. Osią wydarzeń staje się napad na pociąg metra. Przywódca bandytów (John Travolta) domaga się okupu. W przypadku niespełnienia żądania grozi zabiciem zakładników. Jednak nawet w przypadku otrzymania pieniędzy ucieczka z podziemia będzie trudna. Denzel Washington wciela się w postać szefa ochrony, który będzie próbował udaremnić plany bandytów.

Oficjalnie „Metro strachu” trafi do polskich kin już w najbliższy piątek 21 sierpnia.

W filmie poza zagrali także Luis Guzmán, John Turturro oraz James Gandolfini.

d2vzayp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vzayp