Trwa ładowanie...
sarah polley
03-03-2010 15:33

Sarah Polley nie ma serca dla margaryny

Sarah Polley nie ma serca dla margarynyŹródło: AFP
d97h5l2

*Sarah Polley wycofała nazwisko z filmu krótkometrażowego, który ma być zaprezentowany podczas kanadyjskiej transmisji ceremonii wręczenia Oscarów.*

Dwuminutowy obraz zatytułowany "The Heart" służyć ma zwiększeniu świadomości kobiet dotyczącej profilaktyki chorób serca. Film zostanie zaprezentowany w najbliższą niedzielę w przerwie oscarowego show.

Chociaż Polley stała za kamerą dzieła, postanowiła wycofać wsparcie dla projektu, kiedy na jaw wyszło, że film sfinansowany został przez producenta wiodącej marki margaryny. Chociaż nazwa marki nie pojawia się w obrazie, Polley nie chce uczestniczyć w żadnej formie reklamy produktu.

d97h5l2

- W grudniu 2009 roku nakręciłam film, który ma być wyświetlony w dniu wręczenia nagród Akademii Filmowej - oświadczyła Kanadyjka. - Byłam przekonana, że film promuje działalność Fundacji na Rzecz Serca i Udaru Mózgu. Dowiedziałam się jednak, że służy również promocji produktu. Zmuszona jestem z żalem usunąć moje nazwisko z przedsięwzięcia i odciąć się od powiązań z nim. Nigdy nie promowałam aktywnie żadnej marki produkowanej przez korporację i nie mogę zrobić tego również teraz.

Sarah Polley wystąpiła niedawno w horrorze "Splice" Vincenzo Nataliego. Reżyserski dorobek gwiazdy zamyka dramat "Away from Her" z 2006 roku.

d97h5l2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d97h5l2