Trwa ładowanie...
d44ea83

Scarlett Johansson chce filmu Marvela z samymi superbohaterkami

Scarlett Johansson powróci niebawem do uniwersum Marvela we własnym filmie "Czarna Wdowa". Jednocześnie aktorka chce "przepchnąć" pomysł nakręcenia pierwszego filmu superbohaterskiego wyłącznie z kobiecą obsadą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Scarlett Johansson powróci jako Czarna Wdowa w maju 2020 r.
Scarlett Johansson powróci jako Czarna Wdowa w maju 2020 r. (Materiały prasowe)
d44ea83

O takim pomyśle mówiła już wcześniej Brie Larson, gwiazda "Captain Marvel", której film zarobił ponad 1 mld dol. Teraz wtóruje jej Scarlett Johansson, czyli Czarna Wdowa. Aktorka po latach występowania w "Avengers" i innych filmach Marvela doczekała się własnej produkcji (premiera w maju 2020 r.), ale Johansson ma o wiele większe ambicje.

Obejrzyj: Scarlett Johansson i Paul Rudd opowiadają, jak to jest być superbohaterem

- Nie wiem, jaką mam przyszłość w tym świecie. Oczywiście dla mojej postaci wszystko jest trochę na opak – przyznała Johansson w rozmowie z "Variety". Wywiad dotyczył jej najnowszego filmu "Jojo Rabbit", ale nie mogło zabraknąć pytań o jej dalszy związek z filmowym uniwersum Marvela.

d44ea83

Johansson zdradziła wtedy, że rozmawiała z szefem studia Kevinem Feige'em i chce "przepchnąć" pomysł na film o superbohaterkach. Wszystko zaczęło się od pamiętnej sceny z "Avengers: Koniec gry", gdy grupa niezwykłych kobiet chroniła Spider-Mana przed Thanosem.

- Ta grupa aktorek jest niesamowicie potężna i kiedy łączą siły, są wybuchowe i nie do zatrzymania. Tak, chcę przepchnąć ten pomysł. Myślę, że widownia tego oczekuje, a ja na pewno jestem w tym gronie – wyznała Johansson.

d44ea83

Podziel się opinią

Share

d44ea83

d44ea83