Trwa ładowanie...
d1qmw3w

Sean Connery skończył 89 lat. Na zdjęciu na Instagramie możecie go nie poznać

Sean Connery jest legendą kina. Niedawno aktor skończył 89 lat. Na fotografii zamieszczonej na Instagramie nie przypomina kultowego Jamesa Bonda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sean Connery ostatnio obchodził 89. urodziny
Sean Connery ostatnio obchodził 89. urodziny (Materiały prasowe)
d1qmw3w

Sean Connery urodził się 25 sierpnia 1930 r. Karierę aktorską rozpoczął już w wieku 24 lat. Jednak przełom nastąpił dopiero w 1962 r. Wtedy po raz pierwszy Sean Connery wcielił się w Jamesa Bonda w filmie "Doktor No".

Kolejne produkcje o kultowym agencie 007 z Seanem Connerym to: "Pozdrowienia z Rosji", "Goldfinger", "Operacja Piorun", "Żyje się tylko dwa razy", "Diamenty są wieczne" oraz "Nigdy nie mów nigdy".

Pamiętamy również jego kultową rolę w "Imieniu róży" na podstawie prozy Umberto Eco, a także niezapomnianą kreację w "Polowaniu na czerwony październik".

d1qmw3w

Niedawno Sean Connery obchodził 89 urodziny. W sieci zaczęło krążyć rodzinne zdjęcie z hucznych obchodów. Pojawiło się również na instagramowym profilu portalu "Na ekranie".

89-letni Sean Connery, który otrzymał od królowej Elżbiety II tytuł szlachecki, bardzo się postrzał. Ostatni raz na ekranie widzieliśmy go w 2003 r. w "Lidze niezwykłych dżentelmenów".

Życzymy aktorowi wszystkiego najlepszego!

d1qmw3w

Podziel się opinią

Share

d1qmw3w

d1qmw3w