Trwa ładowanie...
serce
07-11-2014 10:15

"Serce, Serduszko" Jana Jakuba Kolskiego – premiera zwiastuna

Share
"Serce, Serduszko" Jana Jakuba Kolskiego – premiera zwiastunaŹródło: Aleksandra Michael/SF Tramway/NEXT FILM
d3wvzg9

Wkrótce na ekranach kin będzie można zobaczyć najnowszy film *Jana Jakuba Kolskiego. "Serce, Serduszko" to familijny film drogi z udziałem gwiazdorskiej obsady, w której znaleźli się między innymi: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc, Maja Komorowska, Franciszek Pieczka, Gabriela Muskała oraz debiutująca na wielkim ekranie – Marysia Blandzi. Premiera filmu została zaplanowana na 21 listopada br. Już dziś prezentujemy jego
zwiastun.
*

"Serce, Serduszko" jest projektem świetlistym, jasnym, nasyconym ciepłem i poczuciem humoru. Wierzę, że na ten film przyjdzie do kina cała rodzina: dziadkowie, rodzice, dzieci. Lubię przemawiać z ekranu przez bohaterów dziecięcych – bez minoderii i puszczania oka, bo to się nie opłaci. Dziecko z filmu przemówi do dziecka w kinie tylko wtedy, kiedy głos z ekranu zabrzmi szczerze i naturalnie. To pewne – mówi reżyser i autor scenariusza filmu, Jan Jakub Kolski.

fot. Aleksandra Michael/SF Tramway/NEXT FILM

d3wvzg9

Główną bohaterką filmu jest twarda, bezczelna i urokliwa dziesięciolatka, z którą wyruszamy w podróż od Bieszczad aż do Gdańska. Podróż szczególną, bo podczas niej, razem z Maszeńką, odkrywamy to co naprawdę ważne i trwałe.

fot. Aleksandra Michael/SF Tramway/NEXT FILM

Dziewczynka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, by dotrzeć na egzamin do szkoły baletowej. W ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Ścigane listem gończym, napotykają na swojej drodze galerię oryginalnych postaci, wśród których znaleźli się lekarz weterynarii – do listy swoich podopiecznych dopisuje także pustelników i uciekinierów – oraz wytatuowany ksiądz głoszący kazania w rytmie hip-hopu. Maszeńki szuka jej ojciec, który musi na nowo odnaleźć drogę do serca córki, by mogli odmienić ich wspólne życie.

d3wvzg9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wvzg9
d3wvzg9