Trwa ładowanie...
robert downey jr.
22-04-2016 03:04

"Sherlock Holmes 3" możliwy jeszcze w tym roku

"Sherlock Holmes 3" możliwy jeszcze w tym roku
d296e8v
d296e8v

Pojawiła się nadzieja, że prace na planie kolejnego sequela filmu "Sherlock Holmes" rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Robert Downey Jr. oraz Jude Law od dawna powtarzali, że chcieliby powrócić do ról Sherlocka i Watsona - pod warunkiem, że spodoba im się scenariusz nowego filmu. Wygląda na to, że coś się w tej kwestii zaczęło dziać.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że nad fabułą pracuje współscenarzysta "Iron Mana" - Drew Pearce. Teraz pewną nadzieję dał sam Robert Downey Jr.

- Właśnie o tym rozmawiamy. Teraz. Nie mogę się doczekać? Wiem, że Guy Ritchie kocha mnie tak samo mocno, jak ja jego. I powinien - powiedział aktor w rozmowie z serwisem Shortlist. - Postaramy się zrobić jeszcze jeden film o Sherlocku jeszcze w tym roku. To naprawdę duża sprawa i wyzwanie. Jestem ciągle zmęczony, ale cieszę się na myśl o tym projekcie.

Przypomnijmy, że Robert Downey Jr. po raz pierwszy w Holmesa wcielił się w 2009 roku. Film "Sherlock Holmes" zarobił 524 miliony dolarów. Sequel - "Sherlock Holmes: Gra cieni" powstał w 2011 roku i poradził sobie jeszcze lepiej - przynosząc twórcom 545, 4 miliona dolarów. Obie produkcje wyreżyserował Guy Ritchie.

d296e8v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d296e8v