Trwa ładowanie...
d207o9p

Shia LaBeouf na ostatniej prostej do całkowitego upadku? Wyciekło nagrania z aresztowania. Tych słów długo mu nie zapomną

Czy Shia LeBouf właśnie przypieczętował swój los hollywoodzkiego wyrzutka? Wyciekło nagranie z jego niedawnego aresztowania. Choć skłonność aktora do łamiących prawo zachować jest powszechnie znana, opinia publiczna jeszcze nigdy nie słyszała z jego ust tak skandalicznych słów. Przez rasistowskie obelgi upadła kariera Mela Gibsona, a LeBouf już od dłuższego czasu nie jest pupilkiem Fabryki Snów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie aktora z kartoteki policyjnej
Zdjęcie aktora z kartoteki policyjnej (ONS.pl)
d207o9p

Na nagraniu słychać jak Shia LaBeouf wykrzykuje w kierunku stróżów prawa wulgaryzmy, nazywając ich m.in. "ch…" i "dz....". Do zdarzenia doszło, gdy po awanturującego się w hotelu aktora przyjechała policja.

- Jestem Amerykaninem, mam swoje prawa! Jestem w swoim hotelu, za co chcecie mnie aresztować? – wykrzykiwał. Później było już znacznie gorzej. W samochodzie policyjnym Shia Lebouf był bardziej agresywny i obrażał rasistowskimi komentarzami czarnoskórego funkcjonariusza. - Jestem p... Amerykaninem, płacę podatki, prezydent ma na ciebie wy..., a ty co chcesz robić? Aresztować białych ludzi? – słyszymy na nagraniu.

Jak podał serwis RadarOnline, do zatrzymania słynnego aktora doszło w sobotę 8 lipca około 4 rano w Savannah, jednak nagranie wideo zajścia wyciekło dopiero teraz. LaBeouf kręcił w Savannah zdjęcia do filmu "The Peanut Butter Falcon".

d207o9p

Policja aresztowała nietrzeźwego i awanturującego się 31-latka za niewłaściwe zachowanie w miejscu publicznym. Gwiazdor trafił do celi, jednak został zwolniony kilka godzin później po wpłaceniu 3500 dol. (ok. 13 tys. zł) kaucji.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Shia LaBeouf został aresztowany przez nowojorską policję, gdy zaatakował mężczyznę pod Museum of the Moving Image. 3 lata wcześniej, w tym samym miejście stróże prawa aresztowała nietrzeźwego aktora, gdy zwracał na siebie uwagę przed budynkiem kabaretu. Z kolei w 2008 r. 22-letni wówczas LaBeouf wdał się w konflikt z prawem, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu i narkotyków we Wschodnim Hollywood.

Shia Lebouf to gwiazda takich hitów jak "Constantin", "Nimfomanka", "Furia", czy "Transformers".

Więcej o życiu aktora w poniższym wideo:

d207o9p

Podziel się opinią

Share

d207o9p

d207o9p