Trwa ładowanie...

Show Monty Pythona sprzedany w 43,5 sekundy

Show Monty Pythona sprzedany w 43,5 sekundy
d2m9ilo
d2m9ilo

Bilety na pierwszy od 15 lat występ grupy Monty Python rozeszły się w 43,5 sekundy. Komediowa trupa powróci 1 lipca 2014 roku w londyńskiej O2 Arena.

Podczas lipcowego show artyści zaprezentują zupełnie nowy materiał. Całość zostanie zarejestrowana, a następnie wydana. Organizatorzy londyńskiego występu Monty Pythona w związku z ogromnym zainteresowaniem biletami ogłosili, że zespół wystąpi jeszcze czterokrotnie w ciągu czterech następnych dni.

Show wyreżyseruje Eric Idle, który zapowiedział, że znajdzie się w nim trochę komedii, odrobina patosu, muzyki, a także starożytnego seksu.

Monty Python to legendarna grupa komediowa założona pod koniec lat 60. W skład zespołu wchodzili Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin. Największym sukcesem komików był ich autorski serial "Latający Cyrk Monty Pythona", emitowany w stacji BBC od 1969 do 1974 roku. Grupa nakręciła też cztery pełnometrażowe filmy, m.in. "Żywot Briana" (1979) i "Sens życia według Monty Pythona" (1983).

d2m9ilo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m9ilo