Trwa ładowanie...
mundial

Siatkarski Mundial na wielkim ekranie tylko w Multikinie

Share
Siatkarski Mundial na wielkim ekranie tylko w Multikinie
Źródło: Studio Munka-SFP
d6fs8d5

Największe gwiazdy siatkówki, wielkie emocje i wspólne kibicowanie. Bądź z naszymi podczas Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn organizowanych po raz pierwszy w Polsce i obejrzyj wszystkie mecze polskiej reprezentacji na wielkim ekranie w Multikinie – w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku! Uwaga – bilety rodzinne w niższych cenach.

Każdy, kto kocha sport, z niecierpliwością odlicza godziny do 30 sierpnia. W tym dniu na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się mecz otwarcia siatkarskiego Mundialu. Reprezentacja Biało-Czerwonych zmierzy się w nim z Serbią, należącą do odwiecznych rywali naszych siatkarzy. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce pokaże wszystkie mistrzowskie mecze Polaków na wielkim ekranie. Liczymy, że ostatnim takim meczem będzie zwycięskie starcie Polaków o złoty medal Mistrzostw Świata!

Na transmisje Mundialu na wielkim ekranie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki, szczególnie rodziny z dziećmi, dla których przygotowaliśmy bilety w specjalnych cenach!

Poniżej harmonogram transmisji w 1 fazie mistrzostw: 30 sierpnia, sobota, godz. 20:15: Polska – Serbia
2 września, wtorek, godz. 20:15: Australia – Polska
4 września, czwartek, godz. 20:15: Polska – Wenezuela
6 września, sobota, godz. 20:15: Kamerun – Polska
7 września, niedziela, godz. 16:30: Polska – Argentyna

d6fs8d5

W przypadku awansu reprezentacji Polski do kolejnej fazy mistrzowskich rozgrywek, wszystkie mecze z jej udziałem będą również transmitowane przez Multikino.

Transmisje meczów na wielkim ekranie odbędą się w 10 wybranych kinach sieci Multikino: Multikino Gdańsk, Multikino Kraków, Silver Screen Łódź, Multikino 51 Poznań, Multikino Bydgoszcz, Multikino Rzeszów, Multikino Złote Tarasy, Multikino Arkady Wrocławskie, Multikino Katowice, Multikino Lublin.

Ceny biletów:
25 zł – bilet normalny
22 zł – bilet ulgowy (uczniowie i studenci z ważną legitymacją)
22 zł – bilet rodzinny (Rodzice płaca tyle, co dziecko – promocja obowiązuje przy min. 3 osobach)
21 zł – bilet z kuponem z magazynu „Multikino & Gala”
20 zł – dla fanów Multikino Polska na facebooku (po okazaniu vouchera – bilety w sprzedaży od 25 sierpnia)

Bilety już w sprzedaży

d6fs8d5

Podziel się opinią

Share
d6fs8d5
d6fs8d5