Trwa ładowanie...
d48hxzk
Aktualności

"Sicario" już na DVD i Blu-ray

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Sicario" już na DVD i Blu-ray
(East news)
d48hxzk

Gratka dla miłośników kina z najwyższej półki. Nominowany do Oscara w trzech kategoriach, uznawany za jeden z najlepszych filmów roku *"Sicario" już od 20 stycznia dostępny jest na płytach DVD i Blu-ray.*

To znakomicie zrealizowany, trzymający widza w niezwykłym napięciu, szokującym thriller twórcy „Labiryntu” i „Pogorzeliska”.

Rewelacyjne aktorskie trio - Benicio Del Toro („Traffic”), Emily Blunt („Tajemnice lasu”) i Josh Brolin („Obywatel Milk”) tworzą prawdziwy aktorski majstersztyk.

d48hxzk

Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla niej tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany „konsultantem”. Odkrycie jego prawdziwej tożsamości będzie dla agentki prawdziwym szokiem.

d48hxzk

Podziel się opinią

Share

d48hxzk

d48hxzk