Trwa ładowanie...
Piotr Fronczewski
09-01-2014 11:40

''Skubani'': Wywiad z Piotrem Fronczewskim i WOŚP [wideo]

Share
''Skubani'': Wywiad z Piotrem Fronczewskim i WOŚP [wideo]Źródło: youtube
dttso2p

W 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia, do zbiórki przyłączyli się *SKUBANI. Każdy, kto w najbliższą niedzielę wybierze się do kina na SKUBANYCHwesprze WOŚP!*

Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na tegoroczny cel zbiórki: wyposażenie oddziałów ratunkowych dla dzieci oraz oddziałów geriatrycznych.

Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: INDYKA NIKT NIE TYKA!

dttso2p

Zobaczcie wywiad z Piotrem Fronczewskim:

Olo i Franek pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk – jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka.

W "Skubanych" indyk Franek zostaje… ułaskawiony. Kiedy spotyka na swojej drodze Olo, tworzą zgrabny i ciekawy duet, który będzie walczył do ostatniego piórka o bezpieczeństwo wszystkich indyków.

Animowana komedia z *Piotrem Fronczewskim i Cezarym Pazurą w rolach głównych głosów już od 10 stycznia w kinach!*

dttso2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dttso2p
dttso2p