Trwa ładowanie...

Słowikowa zaprasza na film Piotra Woźniaka-Staraka, by uczcić jego pamięć

Monika Banasiak, znana jako Słowikowa, to bardzo kontrowersyjna postać. Lata temu oskarżono ją o to, że była królową mafii. Choć sąd uwolnił ją od zarzutu kierowania grupą przestępczą, łatka przylgnęła na dobre.

Share
Słowikowa zaprasza na film Piotra Woźniaka-Staraka, by uczcić jego pamięć
Źródło: ONS.pl
d3w5e6n

Monika Banasiak w areszcie spędziła 2,5 roku. Gdy wyszła na wolność, swoje doświadczenia opisała w kilku książkach. Niedawno znów zrobiło się o niej głośno, gdy stwierdziła, że Patryk Vega, tworząc "Kobiety mafii 2", oparł postać Anki na jej życiorysie. Reżyser zaprzeczał, Słowikowa miała jednak inne zdanie na ten temat. Dyskusja utknęła w martwym punkcie.

Pierwsi widzowie o "Polityce" Patryka Vegi: "Za dużo seksu"

Kilka dni temu Banasiak znów o sobie przypomniała, pojawiając się na gali modowej. Jej nagrania z pokazów można było zobaczyć w sieci. Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych - na swoim facebookowym profilu pokazuje ujęcia z pracy, wyjść. Ale nie tylko. Ostatnio postanowiła zachęcić wszystkich do wizyty w kinie. Oczywiście nie na najnowszy film Vegi, czyli "Politykę", ale na obraz, który produkowała firma zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.

Banasiak napisała: "Już wkrótce!!! 'Ukryta gra' w kinach od 8 listopada. Pamiętam Piotrusiu. Zachęcam do obejrzenia w hołdzie dla Piotra Woźniaka-Staraka".

d3w5e6n

"Ukryta gra" - obsada

W "Ukrytej grze" zobaczymy Billa Pullmana, Roberta Więckiewicza, Lotte Verbeek, Jamesa Bloora, Aleksieja Sieriebriakowa, Coreya Johnsona, Nicholasa Farrella, Jewgienija Sidichina. Obsada będzie więc międzynarodowa.

"Ukryta gra" - o czym jest film wyprodukowany przez firmę Piotra Woźniaka-Staraka?

Taki opis znajdziemy na oficjalnym facebookowym profilu produkcji: "Początek lat 60. U szczytu kryzysu kubańskiego, amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka, Joshuę Mansky’ego (Bill Pullman). Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny".

d3w5e6n

Podziel się opinią

Share
d3w5e6n
d3w5e6n