Trwa ładowanie...
d202tu7

Sony Pictures zaatakowane przez hackerów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sony Pictures zaatakowane przez hackerów
d202tu7

Studio Sony Pictures Entertainment ma poważne problemy po tym jak ważne informacje zostały wykradzione z komputerów firmy.

W efekcie hackerskiego ataku, cztery filmy studia trafiły na torrenty przed kinową premierą. Były to "Mr. Turner", "To Write Love on Her Arms", "Annie" i "Still Alice". Ponadto "Furia" z Bradem Pittem wyciekła przed wydaniem na DVD.

Sprawcy, ukrywający się pod pseudonimem "Guardians of Peace", weszli również w posiadanie prywatnych informacji dotyczących aktorów i aktorem. Chodzi o numery paszportów, dane finansowe, kontrakty, hasła i adresy mailowe takich gwiazd jak Angelina Jolie czy Jonah Hill.

d202tu7

Wśród podejrzanych jest... Korea Północna. Atak miałby być zemstą za komedię "Wywiad ze Słońcem Narodu" ("The Interview") z Sethem Rogenem i Jamesem Franco. Bohaterami filmu są gospodarz telewizyjnego talk show (Franco) i jego producent (Rogen), którzy przypadkowo zostają obarczeni misją zabicia premiera Korei Północnej. Do naszych kin obraz trafi 23 stycznia. Za reżyserię odpowiadają Evan Goldberg i Seth Rogen.

FBI prowadzi śledztwo.

d202tu7

Podziel się opinią

Share

d202tu7

d202tu7