Trwa ładowanie...

''Sparkle'': Jordin Sparks i Whitney Houston nie zawiodą

''Sparkle'': Jordin Sparks i Whitney Houston nie zawiodą
d3d22gp
d3d22gp

Duet Jordin Sparks i *Whitney Houston nie rozczaruje fanów zmarłej niedawno piosenkarki.*

Przed śmiercią Houston pracowała z Jordin Sparks na planie filmu "Sparkle". Do obrazu powstała ścieżka dźwiękowa, na której znalazła się piosenka "Celebrate" nagrana wspólnie przez obie panie. Sparks słyszała już ostateczną wersję utworu i jest bardzo zadowolona z efektów.

- Właśnie usłyszałam ostateczną wersję naszego duetu i powiem tylko tyle: szczęka opadła mi do podłogi - przyznała Sparks, była uczestniczka amerykańskiego "Idola". - Nie mogę się doczekać, aż ludzie usłyszą tę piosenkę. Whitney od zawsze była moją idolką, więc szansa zaśpiewania z nią była spełnieniem marzeń. Do tego wszystkiego miałam okazję poznać ją jako człowieka, słuchać jej i rozmawiać z nią. To było niesamowite przeżycie.

Autorem piosenki "Celebrate" jest R. Kelly.

Przypomnijmy, że "Sparkle" to nowa wersja obrazu "Blask"z 1976 roku. Przedstawia ona historię trzech sióstr, które zdobyły sławę, zakładając zespół. Sielanka skończyła się w chwili, gdy jedna z nich zaczęła mieć problemy z narkotykami. Inspiracji do dzieła dostarczyła historia formacji The Supremes.

Amerykańska premiera planowana jest na sierpień.

d3d22gp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d22gp