Trwa ładowanie...
miłość
31-07-2013 17:42

Spot ''Miłości'' - najczęściej nagradzanego filmu ostatnich miesięcy i ostatni pokaz prasowy

Spot ''Miłości'' - najczęściej nagradzanego filmu ostatnich miesięcy i ostatni pokaz prasowyŹródło: Gutek Film
d1u850i
d1u850i

Najpierw było zwycięstwo na tegorocznym Krakowskim Festiwalu Filmowym oraz nagroda publiczności na tej prestiżowej imprezie. Teraz film doceniła także widownia Sopot Film Festiwal, w której rankingu zajął drugie miejsce. Głośna „Miłość” Filipa Dzierżawskiego, przegrała w Sopocie tylko z... „Sugar Manem”, jednym z najpopularniejszych filmów tego roku!

„Miłość” to jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Rozgrywająca się na przestrzeni dwóch dekad pasjonująca opowieść o pięciu wybitnie uzdolnionych muzykach – Tymańskim, Trzasce, Możdżerze, Olterze i Sikale. Pasjonujący film o pięciu przyjaciołach, którzy stworzyli zespół i zrobili muzyczną rewolucję.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego spotu tej historii o młodości, mierzeniu się z przeciwnościami, wspólnych szaleństwach, rywalizacji, wielkiej przyjaźni, konfliktach i rozczarowaniach:

„Miłość” zadebiutuje w kinach 9 sierpnia, a jutro, 1 sierpnia, będzie ją można zobaczyć na ostatnim pokazie prasowym w warszawskim kinie Muranów o godzinie 11.00.

d1u850i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u850i