Trwa ładowanie...
d366cdi

''Szybcy i wściekli 7'': Paul Walker oskarżony o pedofilię

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Szybcy i wściekli 7'': Paul Walker oskarżony o pedofilię
(mat. dystrybutora)
d366cdi

Tragicznie zmarły Paul Walker chyba jeszcze długo nie zazna spokoju. Najpierw, zaledwie kilka dni po pogrzebie aktora (więcej tutaj), świadek wypadku próbował sprzedać zdjęcia przedstawiające zniszczony samochód i zmasakrowane ciała. Teraz była dziewczyna Walkera oskarża go o… pedofilię.

Rebecca McBain, matka 15-letniej córki aktora, twierdzi, że jej ekspartner, z którym spotykała się w latach 90., złamał prawo. Chodzi o jego ostatnią dziewczynę, 23-letnią Jasmine Pilchard-Gosnell. Para zaczęła widywać się, gdy studentka miała zaledwie 16 lat, co z punktu widzenia prawa kwalifikowało się jako przestępstwo.

To nie pierwsze takie oskarżenia pod adresem nieżyjącego gwiazdora. W grudniu ubiegłego roku amerykański serwis plotkarski Drunkenstepfather.com zamieścił artykuł, w którym stawiał podobne zarzuty. Publikacja spotkała się z ogólnym potępieniem internautów, a nad autorem zawisła groźba procesu.

Zarzut uprawiania seksu z nieletnią, który McBain wystosowała pod adresem nieżyjącego aktora, komentowany jest w kontekście sporu, jaki toczy się wokół spadku pozostawionego przez Walkera. Nie jest tajemnicą, że matka 15-letniej Meadow liczy na lwią część z 45 mln dolarów. O majątek walczą również rodzice gwiazdora oraz wspomniana Pilchard-Gosnell (więcej tutaj).

d366cdi

Związek Walkera i Jasmine trwał siedem lat. Para mieszkała razem w Los Angeles i zamierzała się pobrać. Przyczyną śmierci aktora i jego przyjaciela była nadmierna prędkość (więcej tutaj).

Ostatni film z udziałem Paula Walkera wejdzie do kin jeszcze w tym roku. Dokładna data premiery nie jest na razie znana. Wiadomo natomiast, że przed śmiercią aktorowi udało się nakręcić większość scen, a w brakujących ujęciach najprawdopodobniej pojawi się jego młodszy brat (więcej tutaj).

d366cdi

Podziel się opinią

Share
d366cdi
d366cdi