Trwa ładowanie...

''Szybcy i wściekli 8'': Charlize Theron zagra czarny charakter

Share
''Szybcy i wściekli 8'': Charlize Theron zagra czarny charakter
d32prry

Charlize Theron, którą mogliśmy ostatnio oglądać w filmie "Mad Max: Na drodze gniewu", nie rezygnuje z wysokooktanowych klimatów. Południowoafrykańska aktorka zagra czarny charakter w nowej odsłonie serii "Szybcy i wściekli".

Film roboczo zatytułowany "Fast 8" trafi do kin 14 kwietnia 2017. Obraz ma być początkiem nowej trylogii. Do swoich ról powrócą Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson oraz Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Elsa Pataky i Lucas Black. Reżyseruje F. Gary Gray. Zdjęcia kręcone będą w dużej mierze w Nowym Jorku i Atlancie, ale także na Kubie, w Rosji i na Islandii.

Ostatnie dzieło, "Szybcy i wściekli 7", jest 6. najbardziej dochodowym w historii kina. Film z ostatnią rolą Paula Walkera zarobił na całym świecie ponad półtora miliarda dolarów.

Charlize Theron, zdobywczyni Oscara w 2004 roku za rolę w dramacie "Monster", pracuje obecnie na planie filmu "The Coldest City". W najbliższym czasie aktorka pojawi się również w filmie "Łowca i Królowa Lodu" i użyczy swojego głosu w animacji "Kubo and the Two String".

d32prry

Podziel się opinią

Share
d32prry
d32prry