Trwa ładowanie...
tarzan. król dżungli

"Tarzan. Król dżungli": Wywiady z twórcami. Film już w kinach

Share
"Tarzan. Król dżungli": Wywiady z twórcami. Film już w kinach
Źródło: Studio Munka-SFP
d32ut22

Opowieść o jednym z najsłynniejszych bohaterów dziecięcej wyobraźni już od 1 sierpnia w kinach. *"Tarzan. Król dżungli" to zrealizowana z wielkim rozmachem animowana opowieść o niezwykłych przygodach chłopca wychowanego przez zwierzęta w samym sercu egzotycznej dżungli. Zobacz co na temat tej produkcji mówią sami jej twórcy.*

- Reinhard Koos i Robert Kulzer wspaniale uwspółcześnili tę klasyczną opowieść - twierdzi Kellan Lutz, który zagrał Tarzana.

- Nie ma w nowym "Tarzanie" wątku, który byłby nieciekawy. Jest akcja, kochane zwierzątka, romans i przepiękna strona wizualna - opowiada Spencer Locke, która wcieliła się w rolę Jane w oryginalnej wersji językowej.

d32ut22

Sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem. Chłopiec dorasta pod okiem górskich goryli jako jeden z nich, powoli ucząc się praw dżungli. Pod ich opieką wyrasta na silnego młodego mężczyznę znanego jako Tarzan. W wieku 14 lat po raz pierwszy spotyka innego człowieka: Jane Porter, piękną i odważną nastolatkę odwiedzającą Afrykę ze swoim ojcem.

Ten dzień na zawsze zmieni życie chłopaka. Zapragnie zrozumieć kim jest, a przede wszystkim znów spotkać niezwykłą Jane. Nie spodziewa się, że wkrótce jego czworonożni przyjaciele znajdą się w niebezpieczeństwie przed, którym tylko on będzie mógł ich obronić.

d32ut22

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32ut22
d32ut22