Trwa ładowanie...

Taylor Swift uczy Jeffa Bridgesa grać na pianinie

Share
Taylor Swift uczy Jeffa Bridgesa grać na pianinie
d29whey

Do sieci trafił klip promujący film "Dawca pamięci" ("The Giver").

Dzieło jest ekranizacją bestsellera autorstwa Lois Lowry, powieści znanej w Polsce pod tytułem "Dawca". Scenariusz napisał Vadim Perelman ("Życie przed oczami"), a za kamerą stanął Philip Noyce.

W obrazie Jeff Bridges wciela się w starca, Dawcę, który jako jedyny - w społeczeństwie pozbawionym bólu, przemocy i cierpienia, ale również uczuć, barw i muzyki - pamięta przeszłość. Wszyscy przestrzegają ścisłego regulaminu. Każdy wypełnia przypisaną mu rolę. Nastoletni Jonas (Brenton Thwaites) ma zostać następcą Dawcy. To, czego się dowie, całkowicie odmieni jego życie.

d29whey

Klip ukazuje postać Rosemary, którą portretuje Taylor Swift, gdy uczy Dawcę grać na pianinie. Dziewczyna jest jedynie hologramem, żyjącym w jego wspomnieniach. Wideo znajduje się poniżej:

W obsadzie znaleźli się również Meryl Streep, Katie Holmes, Alexander Skarsgard, Taylor Swift, Cameron Monaghan i Odeya Rush.

Polska premiera obrazu "Dawca pamięci" wyznaczona została na 29 sierpnia.

Dyskografię Taylor Swift zamyka płyta "Red" z października 2012 roku. Wokalistka pop-country ma na koncie role w filmie "Walentynki" czy serialach "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" i "Jess i chłopaki".

Jeffa Bridgesa w przyszłym roku będzie można podziwiać w produkcji fantasy, "Stracharz".

d29whey

Podziel się opinią

Share
d29whey
d29whey