Trwa ładowanie...
d1fl1a4
Aktualności

Thandie Newton na Dzikim Zachodzie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Thandie Newton na Dzikim Zachodzie
d1fl1a4

Thandie Newton dołączyła do coraz bardziej gwiazdorskiej obsady serialu "Westworld".

Produkcja będzie oparta na kultowym futurystycznym westernie "Świat Dzikiego Zachodu". Akcja oryginalnego filmu z 1973 roku w reżyserii Michaela Crichtona rozgrywa się w parku wypoczynkowym przyszłości. Ludzie mogą wejść do świata starożytności, średniowiecza czy westernu i toczyć zawsze zwycięskie walki z robotami. Na skutek awarii jeden z robotów (w tej roli Yul Brynner parodiujący swój wygląd z "Siedmiu wspaniałych") zamiast dać się pokonać, rusza do walki z ludźmi.

Udział w cyklu wcześniej potwierdzili Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Jeffrey Wright a także James Marsden i Eddie Rouse.

d1fl1a4

Thandie Newton zagra Maeve Millay, piękna i niebezpieczną kobietę, która bardzo szybko potrafi ocenić wartość człowieka.

Serial zrealizują autor m.in. serialu "Lost - Zagubieni" J.J. Abrams oraz twórca sensacyjnej serii "Wybrani" Jonathan Nolan. Produkuje Jerry Weintraub. Za scenariusz odpowiadają Nolan i Lisa Joy ("Tożsamość szpiega"). Nolan wyreżyseruje pilotowy odcinek.

Newton właśnie dowiedziała się, że zagra w kolejnym sezonie serialu "Rogue".

d1fl1a4

Podziel się opinią

Share

d1fl1a4

d1fl1a4