Trwa ładowanie...
d2tihyd

The Batman: Oscar Isaac Mrocznym Rycerzem? "To byłoby coś fajnego"

“The Batman” ma być nowym filmem o Mrocznym Rycerzu. Jednak wciąż nie wiadomo, kto zagra główną rolę. Pojawiały się doniesienia, że Bena Afflecka zastąpi Oscar Isaac. Aktor postanowił skomentować pogłoski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Batman: Oscar Isaac Mrocznym Rycerzem? “To byłoby coś fajnego”
The Batman: Oscar Isaac Mrocznym Rycerzem? “To byłoby coś fajnego” (East News)
d2tihyd

“The Batman”: Oscar Isaac Mrocznym Rycerzem?

Fani Batmana tworzą własne rankingi aktorów, którzy mogliby zostać nowym Mrocznym Rycerzem. Najczęściej pojawiało się nazwisko Oscara Issaca. Wkrótce mają zakończyć się prace nad dziewiątą częścią “Gwiezdnych Wojen” (Isaac gra Poe Damerona), więc będzie możliwość angażu w nowym filmie.

Na podstawie fanowskich zestawień zagraniczne media spekulują, że Isaac na pewno zastąpi Bena Afflecka w roli Batmana. Aktor odniósł się jednak do tych doniesień. Powiedział, że byłby z propozycji zadowolony, ale na razie jej nie było. - To byłoby coś fajnego. Ale ja nie dostałem jeszcze telefonu. Niestety - wyjaśnił.

d2tihyd

“The Batman”: Co wiemy o produkcji?

Obecnie na temat najnowszego Batmana nie wiemy za dużo. Na pewno Mrocznym Rycerzem nie będzie Ben Affleck, a studio Warner Bros., które jest producentem filmu, chce odmłodzić główną postać.

Akcja filmu ma zostać umiejscowiona w latach 90-tych XX wieku, czyli około dwie dekady przed wydarzeniami z “Ligi Sprawiedliwych”.

Reżyserem jest Matt Reeves. Premiera filmu “The Batman” zaplanowana jest na czerwiec 2021 roku.

d2tihyd

Podziel się opinią

Share

d2tihyd

d2tihyd