Trwa ładowanie...
d4jac1k

''The Nice Guys'': Ryan Gosling i Russell Crowe będą miłymi facetami

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''The Nice Guys'': Ryan Gosling i Russell Crowe będą miłymi facetami
(mat. dystrybutora)
d4jac1k

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z thrillera detektywistycznego "The Nice Guys". W produkcji w głównych rolach występują Ryan Gosling i Russell Crowe.

Przypomnijmy, że akcja filmu rozgrywać się będzie w latach 70. XX wieku w Los Angeles. Fabuła skoncentruje się na dwóch bohaterach. Jeden z nich, Jackson Healy (w tej roli Russell Crowe), alkoholik na odwyku, jest osiłkiem do wynajęcia. Drugi, Holland March (Ryan Gosling), to pechowy prywatny detektyw. Losy obu połączy samobójstwo przemijającej gwiazdy porno, której ciocia jest przekonana, że jej siostrzenica żyje. Sprawa okaże się o wiele bardziej skomplikowana i doprowadzi panów do odkrycia daleko sięgającego spisku.

W obsadzie znaleźli się również Margaret Qually, Matt Bomer, Keith David, Beau Knapp, Kim Basinger i Jack Kilmer. Scenariusz napisali Shane Black i Anthony Bagarozz. Black ("Iron Man 3") zajął się również reżyserią. Za produkcję odpowiada Joel Silver ("Matrix", "Non-Stop").

d4jac1k

Premiera "The Nice Guys" planowana jest na 20 maja 2016 roku.

Promocyjne zdjęcie produkcji - z Goslingiem i Crowe'em - można obejrzeć pod tym adresem.

- Czy to komedia z akcją czy thriller z żartami, jedno jest pewne: ta dwójka jest bardzo zabawna - komentuje Black. - Ta para się ludziom bardzo spodoba.

d4jac1k

Podziel się opinią

Share

d4jac1k

d4jac1k