Trwa ładowanie...

"The Other Lamb": Małgorzata Szumowska na Festiwalu Filmowym w Toronto

"The Other Lamb", najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej, znalazł się w programie Festiwalu Filmowego w Toronto. Anglojęzyczna produkcja znajdzie się w sekcji pokazów specjalnych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"The Other Lamb": Małgorzata Szumowska na Festiwalu Filmowym w TorontoŹródło: East News
d8gj0kx
d8gj0kx

"The Other Lamb": Małgorzata Szumowska na Festiwalu Filmowym w Toronto

"The Other Lamb pierwszy anglojęzyczny film Małgorzaty Szumowskiej znalazł się wśród filmów, które będzie można zobaczyć podczas pokazów specjalnych. Opowiada historię młodej dziewczyny Selah (Raffey Cassidy), która należy do sekty. Jej liderem jest Shepherd (znany m.in z "Gry o tron" Michiel Huisman)
. Po mistycznym rytuale Selah zaczyna mieć wątpliwości co do nauki Shepherda.

Film jest irlandzko-belgijską koprodukcją, w której biorą udział producenci David Lancaster i Stephanie Wilcox ("Whiplash", "Wolny strzelec). Za scenariusz odpowiada australijska scenarzystka Catherine S. McMullen, a autorem zdjęć jest Michał Englert.

Małgorzata Szumowska ma na swoim koncie m.in. "33 sceny z życia" oraz nagrodzone na festiwalu filmowym w Berlinie "Body/ Ciało" i "Twarz".

d8gj0kx

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto - 43. edycja

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto to cykliczna impreza trwająca dziesięć dni, odbywająca się corocznie we wrześniu w kanadyjskim mieście Toronto Pierwsza edycjao odbył się w 1976 r.

W tym roku największy festiwal filmowy w Kanadzie rozpocznie się 5 i potrwa do 15 września. W sekcji głównej festiwalu znalazły się m.in. "Joker" Todda Phillipsa, w którym w rolę rywala Batmana wcielił się Joauqin Phoenix, "Ford v Ferrari" Jamesa Mangolda i "Western Stars", którego współreżyserem jest Bruce Springsteen.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d8gj0kx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8gj0kx