Trwa ładowanie...
d3iy0c4

To nie Steven jest gejem! Coming out gwiazdy "Dynastii". Gordon Thomson wychodzi z szafy

Gordon Thomson, jeden z najbardziej znanych aktorów lat 80., postanowił ujawnić się jako gej. Serialowy Adam Carrington dokonał coming outu w wieku 72 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serialowy Adam Carrington był uważany za jednego z najbardziej atrakcyjnych bohaterów "Dynastii"
Serialowy Adam Carrington był uważany za jednego z najbardziej atrakcyjnych bohaterów "Dynastii" (Materiały prasowe)
d3iy0c4

Gordon Thomson grał Adama, porwanego za młodu syna Blake'a i Alexis Carringtonów. Uchodził za jeden z najczarniejszych bohaterów serialu, dorównujący w intrygach przebiegłej Alexis. O jego seksualności dziennikarze rozmawiali w kuluarach, ale publiczności wystarczył serialowy coming out Stevena Carringtona, granego przez Jacka Colemana.

"Nigdy tego głośno nie powiedziałem. Nie robiłem tego, ponieważ gdy dorastałem, homoseksualizm był uważany za przestępstwo, a później kojarzono z chorobą umysłową" - tak Gordon Thomson tłumaczy lata życia "w szafie" w wywiadzie dla "The Daily Beast".

Nie miał lekkiego życia jako ukrywający się gej na świeczniku. W 1967 r. ożenił się z Maureen Fitzgerald. Rozwiódł się z nią w 1982 r. Twierdzi, że nikt z ekipy "Dynastii" nie wiedział o jego seksualności.

d3iy0c4

"Dynastia" była pokazywana od 1981 do 1989 r. W Polsce serial emitowano w latach 1990-93. W tym roku na antenę trafi nowa wersja "Dynastii".

#dziejesiewkulturze: Juliette Binoche przyjedzie do Polski

Materiały prasowe
<<enter caption here>> on January 20, 2011 in Beverly Hills, California. Getty Images
<<enter caption here>> on January 20, 2011 in Beverly Hills, California.
d3iy0c4

Podziel się opinią

Share

d3iy0c4

d3iy0c4