Trwa ładowanie...
d4meda6

"To są często bardzo upokarzające sceny". Sebastian Fabijański o seksie na ekranie

Jakiś czas temu w rozmowie z WP Sebastian Fabijański przyznał, że jest gotowy na każde filmowe wyzwanie, nawet gdyby miał przytyć 20 kg. Okazuje się jednak, że są rzeczy, których na ekranie aktor robić nie lubi. Chodzi o sceny seksu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sebastian Fabijański jako Cukier w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"
Sebastian Fabijański jako Cukier w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" (Materiały prasowe)
d4meda6

O odgrywanie przed kamerą miłosnych uniesień 29-latka spytał "Fakt". Odpowiedź jest zaskakująca, zwłaszcza, że w scenach seksu Fabijański wydaje się czuć jak ryba w wodzie.

- To są często bardzo upokarzające sceny. Musisz wykonywać ruchy kopulacyjne bez żadnych odruchów fizjologicznych - zdradza kulisy filmowego rzemiosła Fabijański.

Aktor, który w ostatnich latach przeszedł jedną z większych metamorfoz w polskim show-biznesie, wyjawił, że nie jest fanem siłowni i restrykcyjnego odżywiania.

d4meda6

- Gdyby nie filmy, nigdy bym się na treningi i dietę nie zdecydował - mówi aktor.

Sebastian Fabijański dał się poznać w 2014 roku jako policyjny żółtodziób w kryminalnym "Jezioraku". Od tamtego czasu jego kariera nabrała tempa. Mogliśmy oglądać go m.in. w "Belfrze", "Pittbullu. Niebezpiecznych kobietach" czy musicalu "#WSZYSTKOGRA". Już niedługo pojawi się "Botoksie" - kolejnym filmie Patryka Vegi.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
d4meda6

Podziel się opinią

Share

d4meda6

d4meda6