Trwa ładowanie...
d3uy853
Megafon.pl
Aktualności

"Tom Clancy's The Division": Jake Gyllenhaal i Stephen Gaghan chcą opanować panikę w Nowym Jorku

Jake Gyllenhaal wystąpi w głównej roli i wyprodukuje film na podstawie gry wideo "Tom Clancy's The Division". Scenariuszem i reżyserią zajmie się Stephen Gaghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maggie i Jake Gyllenhaal
Maggie i Jake Gyllenhaal (ONS.pl)
d3uy853

Za realizację projektu odpowiada Ubisoft Motion Pictures - filmowy dział znanego producenta gier. Akcja "Tom Clancy's The Division" rozgrywa się w Ameryce opanowanej przez epidemię. Gracz wciela się w agenta, który stara się opanować panikę w Nowym Jorku oraz z resztą członków tytułowego The Division walczyć z przestępczością. Poza Jakiem Gyllenhaalem w filmie zagra również Jessica Chastain.

- Gra odniosła olbrzymi sukces - komentuje Stephen Gaghan. - Jednym z powodów był na pewno jej wygląd. Twórcy zbudowali apokaliptyczny Manhattan. W tym świecie można się zanurzyć. Jest cudownie dziwny, obcy, ale zarazem bardzo znajomy, pełen możliwości.

- To wspaniałe, że na tak wczesnym etapie będę pracował z Jakiem Gyllenhaalem i Jessicą Chastain - dodaje reżyser. - Wszyscy mamy wrażenie, że historia stworzona przez Ubisoft jest wyjątkowo aktualna.

Zanim adaptacja "The Division" trafi do kin, będziemy w nich mogli podziwiać inne dzieło Stephena Gaghana - "Gold" (premiera w Polsce już 10 marca).

d3uy853

Podziel się opinią

Share

d3uy853

d3uy853