Trwa ładowanie...
tom hardy
31-05-2014 15:33

Tom Hardy znów u boku Leonardo DiCaprio

Tom Hardy znów u boku Leonardo DiCaprio
d227vfv
d227vfv

Tom Hardy ponoć stara się o rolę u boku Leonardo DiCaprio w nowym filmie Alejandro Gonzáleza Inárritu "The Revenant".

Obraz powstanie w oparciu o powieść Michaela Punke, "The Revenant: A Novel of Revenge". Akcja książki rozgrywa się w roku 1822. Głównym bohaterem jest myśliwy Hugh Glass, który pewnego dnia zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia. Kapitan statku, na którym służył Glass, postanawia zabrać ze sobą ciężko rannego mężczyznę i oddać w ręce lekarzy, jednak po drodze okazuje się, że statek tak prędko nie dopłynie do najbliższego miasta. Ponieważ Glass jest w tak ciężkim stanie, że jego śmierć jest prawie pewna, kapitan nakazuje dwóm ze swoich pracowników pogrzebać go w dzikim lesie. Mężczyźni nie wypełniają polecenia i zamiast zorganizować bohaterowi godny pogrzeb, okradają go i zostawiają samego w puszczy. Ranny Glass nie poddaje się jednak tak szybko. Nie tylko udaje mu się pozostać przy życiu, ale i pokonać trzy tysiące mil w poszukiwaniu ludzi, którzy go porzucili.

Leonardo DiCaprio zagra Glassa. Internetowe serwisy filmowe podały, że teraz Tom Hardy prowadzi rozmowy odnośnie dołączenia do obsady. Jeśli wiadomość ta okażę się prawdziwa, dla aktorów będzie to kolejna wspólna produkcja. Zagrali bowiem już razem w filmie "Incepcja".

Scenariusz wyszedł spod pióra Alejandro Gonzáleza Inárritu oraz Marka L. Smitha. Zdjęcia do filmu rozpoczną się we wrześniu. Premierę zaplanowano na 17 października 2015 roku.

Hardy'ego ostatnio polscy widzowie mogli w kinach zobaczyć w filmie "Locke".

d227vfv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d227vfv