Trwa ładowanie...

"Transformers: Ostatni Rycerz": spektakularny zwiastun nowego filmu Michaela Baya [WIDEO]

Michael Bay kontynuuje swój romans z zaawansowanymi technicznie robotami. W sieci pojawił się pierwszy trailer nowego filmu reżysera – „Transformers: Ostatni Rycerz”. Opublikowany materiał zapowiada sporo wybuchów i efektów specjalnych.

Share
"Transformers: Ostatni Rycerz": spektakularny zwiastun nowego filmu Michaela Baya [WIDEO]
Źródło: Materiały prasowe
d1ef9at

„Transformers: Ostatni Rycerz” to już piąta kinowa odsłona serii o ogromnych robotach. Premiera najnowszego dzieła Michaela Baya przewidziana jest na czerwiec 2017 roku. W internecie pojawił się pierwszy oficjalny trailer produkcji. Miłośnicy widowiskowego kina akcji powinni być usatysfakcjonowani – ponad dwuminutowy klip wypełniony jest zapierającymi dech w piersi efektami specjalnymi.

Trailer „Transformes: Ostatni Rycerz” rozpoczyna się od kilku sekwencji ukazujących historyczne konflikty zbrojne. Widzowie ujrzeć mogą m.in. Winstona Churchilla i Króla Artura. W tle słyszalny jest głos narratora, w którego wciela się Anthony Hopkins. Z opublikowanego zwiastuna dowiadujemy się, że świat został kompletnie zdewastowany. Po spokojnym wprowadzeniu otrzymujemy przedsmak tego, co stanowi o największej sile serii – widowiskowe walki robotów, pełne adrenaliny pościgi, wybuchy oraz strzelaniny.

W rolach głównych „Transformers: Ostatni Rycerz” wystąpią Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Stanley Tucci oraz Isabela Moner. Oprócz nich w obsadzie znalazł się wspomniany już Anthony Hopkins. Scenariusz najnowszego filmu Baya opracowali Art. Marcum, Ken Nolan i Matt Holloway. Producentami obrazu są z kolei Don Murphy i Tom DeSanto Read.

d1ef9at

Podziel się opinią

Share
d1ef9at
d1ef9at