Trwa ładowanie...
d2fx1ym

Trzech reżyserów bije się o "Bonda 25". Skrócona lista kandydatów

Trwają poszukiwania reżysera, który zajmie się realizacją kolejnego filmu o Bondzie. Trzech twórców wydaje się mieć w tym wyścigu wyjątkowo mocną pozycję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Craig fot. Forum Film
Daniel Craig fot. Forum Film (flickr.com)
d2fx1ym

Żadnego kontraktu jeszcze nie podpisano i na razie wszystko zamyka się w obrębie medialnych spekulacji. Według serwisu Deadline największe szanse na umowę ma trzech reżyserów: Denis Villeneuve ("Sicario"), Yann Demange ("W potrzasku. Belfast '71") i David Mackenzie ("Aż do piekła"). Wcześniej wymieniano również nazwiska Christophera Nolana i Edgara Wrighta, ale wydaje się, że oni w fotelu reżysera "Bonda" usiądą dopiero wtedy, gdy seria będzie potrzebowała zupełnie nowej odsłony.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Daniel Craig powróci do roli 007, chociaż wcześniej aktor zarzekał się, że nigdy więcej tego nie zrobi. "Wolę sobie podciąć żyły" - mówił. Będzie to jego piąte spotkanie z Jamesem Bondem. Do tej pory wystąpił w "Casino Royale", "007 Quantum of Solace", "Skyfall" i "Spectre".

Najnowsze dzieło trafi do kin 8 listopada 2019 roku. Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Nad scenariuszem filmu pracują Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu "Świat to za mało" z Pierce'em Brosnanem.

d2fx1ym

Zobacz, co #dziejesiewkulturze:

d2fx1ym

Podziel się opinią

Share

d2fx1ym

d2fx1ym