Trwa ładowanie...
d3ywedj
Aktualności

Trzech reżyserów rywalizuje o Królewnę Śnieżkę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzech reżyserów rywalizuje o Królewnę Śnieżkę
d3ywedj

Frank Darabont (na zdj.), Gavin O'Connor i Andy Muschietti to główni kandydaci na fotel reżysera sequela produkcji "Królewna Śnieżka i łowca".

Frank Darabont znany jest z pracy przy serialu "Żywe trupy", Gavin O'Connor ma na koncie dzieła "Wojownik" czy "W cieniu chwały", a ostatnio zaangażowany jest jako producent w serię "Zawód: Amerykanin", do której nakręcił pilota. Andy Muschietti to natomiast reżyser horroru "Mama".

Według wcześniejszych doniesień, nad scenariuszem "Snow White And The Huntsman 2" pracuje David Koepp. Fabuła ma tym razem koncentrować się na przygodach Łowcy.

d3ywedj

Oryginalne dzieło stanowiło mroczną wersję baśni o Królewnie Śnieżce. Zła Królowa Ravenna (Charlize Theron) nakazuje Łowcy Ericowi (Chris Hemsworth) zabicie jedynej niewiasty piękniejszej od niej samej. Nie spodziewa się, iż podwładny nie tylko nie wykona zadania, ale nauczy Śnieżkę (Kristen Stewart) sztuki wojny.

Przypomnijmy, że na planie obrazu z 2012 roku narodził się romans między żonatym reżyserem Rupertem Sandersem a główną gwiazdą filmu, sporo młodszą Kristen Stewart. Pomimo mieszanych recenzji, produkcja zarobiła ponad 400 milionów dolarów.

d3ywedj

Podziel się opinią

Share

d3ywedj

d3ywedj