Trwa ładowanie...
frank darabont

Trzech reżyserów rywalizuje o Królewnę Śnieżkę

Share
Trzech reżyserów rywalizuje o Królewnę Śnieżkę
d14ra0y

Frank Darabont (na zdj.), Gavin O'Connor i Andy Muschietti to główni kandydaci na fotel reżysera sequela produkcji "Królewna Śnieżka i łowca".

Frank Darabont znany jest z pracy przy serialu "Żywe trupy", Gavin O'Connor ma na koncie dzieła "Wojownik" czy "W cieniu chwały", a ostatnio zaangażowany jest jako producent w serię "Zawód: Amerykanin", do której nakręcił pilota. Andy Muschietti to natomiast reżyser horroru "Mama".

d14ra0y

Według wcześniejszych doniesień, nad scenariuszem "Snow White And The Huntsman 2" pracuje David Koepp. Fabuła ma tym razem koncentrować się na przygodach Łowcy.

Oryginalne dzieło stanowiło mroczną wersję baśni o Królewnie Śnieżce. Zła Królowa Ravenna (Charlize Theron) nakazuje Łowcy Ericowi (Chris Hemsworth) zabicie jedynej niewiasty piękniejszej od niej samej. Nie spodziewa się, iż podwładny nie tylko nie wykona zadania, ale nauczy Śnieżkę (Kristen Stewart) sztuki wojny.

Przypomnijmy, że na planie obrazu z 2012 roku narodził się romans między żonatym reżyserem Rupertem Sandersem a główną gwiazdą filmu, sporo młodszą Kristen Stewart. Pomimo mieszanych recenzji, produkcja zarobiła ponad 400 milionów dolarów.

d14ra0y

Podziel się opinią

Share
d14ra0y
d14ra0y