Trwa ładowanie...

Tylko w WP: Marcin Dorociński w obsadzie filmu "Psy 3. W imię zasad”

"Psy 3. W imię zasad" będzie największą polską premierą kinową w 2020 r. Prezentujemy pierwszy making of filmu Władysława Pasikowskiego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tylko w WP: Marcin Dorociński w obsadzie filmu "Psy 3. W imię zasad”Źródło: Materiały prasowe
d1s7yh0
d1s7yh0

Produkcja filmu "Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego weszła właśnie w kolejną fazę zdjęć. Na planie, w jednej z głównych ról, obok Bogusława Lindy i Cezarego Pazury pojawił się Marcin Dorociński.

- Wit to jest taki facet, który nie odpuszcza. Bezapelacyjnie, do samego końca. Podobnie zresztą jak wszyscy w tym filmie - mówi aktor.

W rolach Franza Maurera i Waldka "Nowego” Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę.

Zobacz wideo:

O filmie:

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

d1s7yh0

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków "Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu "Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki ("Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński ("Zimna wojna”, "Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Obsada:
Franz Maurer – Bogusław Linda
Waldek "Nowy” Morawiec – Cezary Pazura
Wit – Marcin Dorociński

d1s7yh0

Kolejne nazwiska poznamy wkrótce.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1s7yh0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s7yh0