ycipk-mz2nvl

"Psy 3. W imię zasad". Twórcy ujawnili tytuł, plakat i datę premiery filmu

Trwają zdjęcia do filmu "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. W rolach Franza Maurera i Waldka "Nowego" Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. Film trafi do kin 17 stycznia 2020 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bogusław Linda znów wcieli się we Franza Maurera
Bogusław Linda znów wcieli się we Franza Maurera (Materiały prasowe, Fot: Bartosz Mrozowski)
ycipk-mz2nvl

Władysław Pasikowski zdradził kilka miesięcy temu na antenie radia RMF FM, że wkrótce rozpocznie pracę na planie trzeciej części "Psów". Teraz, gdy wiadomo już, że zdjęcia trwają, twórcy filmu zdecydowali się ujawnić jego oficjalny tytuł i datę premiery. Uchylono także rąbka tajemnicy o fabule nadchodzącej produkcji.

ZOBACZ TEŻ: Takiej oceny Pasikowski się nie spodziewał! Nagraliśmy pierwsze reakcje widzów

ycipk-mz2nvl
Materiały prasowe
Podziel się

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

Materiały prasowe
Podziel się

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków "Jacka Stronga". Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu "Psy II: Ostatnia krew". Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski.

ycipk-mz2nvl
Materiały prasowe
Podziel się

Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki ("Drogówka"). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński ("Zimna wojna", "Jack Strong"), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada Chimney Poland (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Jesteście ciekawi trzeciej części "Psów"?

ycipk-mz2nvl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-mz2nvl

ycipk-mz2nvl
ycipk-mz2nvl