Trwa ładowanie...

"Psy 3. W imię zasad". Twórcy ujawnili tytuł, plakat i datę premiery filmu

Trwają zdjęcia do filmu "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. W rolach Franza Maurera i Waldka "Nowego" Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. Film trafi do kin 17 stycznia 2020 r.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Psy 3. W imię zasad". Twórcy ujawnili tytuł, plakat i datę premiery filmuŹródło: Materiały prasowe, fot: Bartosz Mrozowski
d2kryj4
d2kryj4

Władysław Pasikowski zdradził kilka miesięcy temu na antenie radia RMF FM, że wkrótce rozpocznie pracę na planie trzeciej części "Psów". Teraz, gdy wiadomo już, że zdjęcia trwają, twórcy filmu zdecydowali się ujawnić jego oficjalny tytuł i datę premiery. Uchylono także rąbka tajemnicy o fabule nadchodzącej produkcji.

ZOBACZ TEŻ: Takiej oceny Pasikowski się nie spodziewał! Nagraliśmy pierwsze reakcje widzów

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków "Jacka Stronga". Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu "Psy II: Ostatnia krew". Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki ("Drogówka"). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński ("Zimna wojna", "Jack Strong"), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada Chimney Poland (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

d2kryj4

Jesteście ciekawi trzeciej części "Psów"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2kryj4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kryj4