Trwa ładowanie...
d4cfos2
Aktualności

Utwór z "Pogromców duchów" pachnie piankami

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Utwór z "Pogromców duchów" pachnie piankami
d4cfos2

Z okazji 30-lecia komedii "Pogromcy duchów" ("Ghostbusters"), twórcy szykują serię projektów związanych także z muzyką z filmu.

Obraz z 1984 roku ponownie trafi do kin w USA, trwają też prace nad serialowym remakiem i kobiecą wersją dzieła, którą szykuje Paul Feig. Ponadto z okazji Dnia sklepu płytowego w kwietniu ukaże się soundtrack, który zostanie wydany na fluorescencyjnym winylu. Na tym jednak nie koniec. 21 października Legacy Recordings wypuści reedycję krążka z piosenką przewodnią, czyli "Ghostbusters" Raya Parkera Jr. Oczywiście nie będzie to zwykła płyta, lecz 12-calowy analogowy krążek... pachnący piankami. Jest to swoisty hołd dla postaci czarnego charakteru z filmu, Piankowego Marynarzyka (Stay Puft Marshmallow Man). Na stronie B singla znajdzie znany z komedii rap "Ghostbusters" w wykonaniu Run-D.M.C. Będzie to limitowana do 3 tysięcy sztuk kolekcjonerska edycja.

Nagrania "Ghostbusters" można posłuchać poniżej:

Pierwsza część serii "Pogromcy duchów" powstała w roku 1984. Pięć lat później zrealizowano sequel obrazu. W rolach głównych wystąpili Bill Murray, Harold Ramis i Dan Aykroyd. Na początku roku 2007 pojawiły się doniesienia o pracy nad trzecią częścią filmowej serii.

d4cfos2

Podziel się opinią

Share

d4cfos2

d4cfos2