Trwa ładowanie...

Warsaw Comic Con pełen gwiazd. Zobacz relację wideo!

W dniach 26-28 października do centrum targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie zawitały gwiazdy światowej popkultury. Czwarta edycja Warsaw Comic Con to wydarzenie obowiązkowe dla kinomanów, graczy oraz zapalonych czytelników z całej Polski.

Warsaw Comic Con pełen gwiazd. Zobacz relację wideo!Źródło: Materiały prasowe
d36lky4

Dla popkulturowych wyjadaczy

Moda na "komiksowe konwenty" przybyła do nas zza oceanu. W USA takie wydarzenia jak San Diego Comic Con od dziesięcioleci przyciągają dziesiątki tysięcy gości. Swoją nazwę zawdzięczają temu, że początkowo były to po prostu zjazdy fanów amerykańskich historii obrazkowych. Obecnie konwenty przyciągają także czytelników książek spod znaku fantasy i SF, miłośników gier komputerowych i planszowych, a także entuzjastów małego i wielkiego ekranu.

Takie wydarzenia jak Warsaw Comic Con są dla nich nie tylko okazją do spotkań z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. To również możliwość zobaczenia na żywo gwiazd ulubionych seriali i filmów czy spotkań autorskich z pisarzami, w których książkach regularnie się zaczytujemy. Można śmiało stwierdzić, że konwenty stały się już fenomenem i wypada je odwiedzać, jeśli chcemy wiedzieć, co w popkulturowej trawie piszczy.

Ulubieni bohaterowie na żywo

Tym, co zdecydowanie wyróżnia Warsaw Comic Con spośród innych polskich konwentów, jest rozbudowana sekcja spotkań ze znanymi aktorami seriali oraz filmów. W poprzednich edycjach konwentu Ptak Warsaw Expo odwiedzały takie gwiazdy jak Pamela Anderson czy Manu Bennett. Także tej jesieni nie zabraknie sławnych gości, w których towarzystwie zrobimy sobie zdjęcie, a także odbierzemy cenny autograf.

Zobacz jak Comic Con wyglądał w tym roku. Oto relacja wideo:

d36lky4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36lky4