Trwa ładowanie...

"Wciąż próbuję to przetrawić". Poruszający wpis po śmierci aktorki

Halle Berry opłakuje śmierć Natalie Desselle Reid, aktorki, którą poznała na planie komedii B.A.P.S przed kilkoma laty. Poruszający wpis gwiazdy krąży teraz w światowych mediach.
Share
Halle Berry opłakuje śmierć Natalie Desselle Reid, aktorki i przyjaciółki
Halle Berry opłakuje śmierć Natalie Desselle Reid, aktorki i przyjaciółkiŹródło: Instagram
dssfo0s

"Wciąż próbuję przetrawić te okropne wieści" - pisze Halle Berry w poście, w którym składa hołd Natalie Desselle Reid, aktorce, ale przede wszystkim przyjaciółce. Poznały się w 1997 roku na planie komedii "B.A.P.S", opowiadającej o dwóch kelnerkach, które chcą znaleźć pieniądze na swój nowy biznes - połączenie restauracji i salonu piękności. Nisi (Halle) i Mickey (Natalie) przez zbieg różnych okoliczności trafiają do posiadłości milionera, którym mają się zaopiekować, ale wykorzystują szansę, by żyć luksusowym życiem.

Halle w poruszającym wpisie na Instagramie podziękowała reżyserowi filmu, Robertowi Towsendowi, że "ułatwił im niemalże boskie połączenie, jednocząc je w rolach, które zmieniły nasze życie i wpłynęły na kulturę, co będzie miało wpływ na przyszłe pokolenia".

Zobacz: "Odkrywamy karty". Aleksandra Domańska o nagości na planie i paraliżującej scenie sprzed kilku lat

Berry pisze, że Natalie była "najbardziej wyjątkową osobą, jaką kiedykolwiek znała". Pisze, że nadawały na tych samych falach już w pierwszych sekundach od poznania się, a Natalie pozostała takim samym człowiekiem mimo upływu lat.

dssfo0s

"Natalie nauczyła nas miłości, radości i cieszenia się z życia dzięki postaciom, które grała - jej światło nigdy nie gasło, co było zaraźliwe. Przy niej śmiałam się głośniej niż kiedykolwiek. Udowodniła, że można zachowywać się głupkowato, ale jednocześnie być serdeczną i niezwykle miłą osobą" - napisała.

Przyjaźń na ekranie przerodziła się w prawdziwą przyjaźń poza planem zdjęciowym.

"Ponad wszystko była córką, żoną, przyjaciółką i mamą. Moje serce jest przy jej rodzinie, Będę kochać cię na wieki, moja słodka przyjaciółko. I będę za tobą tęsknić, Nat" - napisała na koniec.

Natalie Desselle Reid zmarła w poniedziałek, 7 grudnia. Chorowała na raka okrężnicy, którego zdiagnozowano u niej na początku 2020 roku. Ostatnie dni życia Natalie spędziła w hospicjum, otoczona rodziną.

dssfo0s

Podziel się opinią

Share
dssfo0s
dssfo0s